Zľava!

Bezdrôtový vysávač Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 s výkonným motorom a HEPA filtrom

465.27

-23%
Popis produktu

Bezdrôtový vysávač Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 je vysoko výkonný a spoľahlivý nástroj pre dokonalú čistotu vo vašej domácnosti. S výkonným motorom s 10-ročnou zárukou a širokým sortimentom príslušenstva, tento vysávač je schopný vysávať kdekoľvek, dokonca aj vo vašom aute.

Technológia a kapacita

Vysávač je vybavený technológiou RotationClean, ktorá umožňuje hygienické čistenie filtra v priebehu niekoľkých sekúnd. Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 je bezsáčkový vysávač s kapacitou nádoby na prach 0,40 l, ktorá je dostatočná pre väčšinu domácností.

Filtrácia a batéria

Vysávač je vybavený HEPA filtrom, ktorý zachytáva až 99,97% častíc prachu a alergénov, ideálny pre alergikov a ľudí s citlivými dýchacími cestami. Napájanie zabezpečuje nabíjateľná batéria s autonómiou až 45 minút a dobou nabíjania len 1 hodinu.

Rýchlonabíjacia stanica a aliancia Power For All

Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 je vybavený rýchlonabíjacou stanicou pre rýchlejšie nabíjanie batérie. Tento vysávač je súčasťou aliancie Power For All, ktorá zahŕňa najväčší multi-značkový systém 18V batérií kompatibilných s mnohými 18V elektrickými nástrojmi a záhradnými strojmi.

Flexibilná rúra a všestranné použitie

Vysávač je vybavený ultra flexibilnou predlžovacou rúrou pre dosiahnutie aj na ťažko dostupné miesta. Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 je ideálny pre vysávanie na všetkých úrovniach, od podlahy až po strop, vrátane všetkých typov podláh, stolov, čalúneného nábytku a interiéru auta.

Parametre produktu

EAN: 4242005321568, Model: BSS825CARPA, Rada: Unlimited Gen2, Kategória: Bezdrôtový vysávač, Typ: Bez sáčku, Autonómia: 45 min, Kapacita: 0.40 l, HEPA filter: Áno, Napájanie: Nabíjateľné, Hmotnosť: 3.3 kg, Rozmery (VxŠxH): 1304 x 252 x 218 mm, Farba: Čierna, Záruka na motor: 10 rokov, Počet výmenných batérií: 1, Doba nabíjania: 1 hodina, Rýchle nabíjanie: Áno, Hodnotené napätie batérie: 18.0v, Kapacita batérie: 5 Ah, Obsah nádoby na prach: 0.4 litra.

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Bezdrôtový vysávač Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 je vysoko výkonný a spoľahlivý nástroj, ktorý vám pomôže udržiavať dokonalú čistotu vo vašej domácnosti. Tento vysávač je schopný vysávať kdekoľvek, dokonca aj vo vašom aute, vďaka širokému sortimentu príslušenstva, ktoré je súčasťou balenia.

Vysávač je vybavený výkonným motorom s 10-ročnou zárukou. Tento motor je navrhnutý tak, aby poskytoval dlhodobú a spoľahlivú službu. Vďaka technológii RotationClean môžete filter vysávača hygienicky čistiť v priebehu niekoľkých sekúnd, čo značne zjednodušuje údržbu.

Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 je bezsáčkový vysávač s kapacitou nádoby na prach 0,40 l. Táto kapacita je dostatočná pre väčšinu domácností a umožňuje vám vysávať dlhšie bez potreby vyprázdňovania nádoby. Vysávač je vybavený HEPA filtrom, ktorý zachytáva až 99,97% častíc prachu a alergénov, čo je ideálne pre alergikov a ľudí s citlivými dýchacími cestami.

Vysávač je napájaný pomocou nabíjateľnej batérie, ktorá poskytuje autonómiu až 45 minút. Doba nabíjania je len 1 hodina, čo znamená, že vysávač je rýchlo pripravený na ďalšie použitie.

Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 je vybavený rýchlonabíjacou stanicou, ktorá umožňuje nabíjanie batérie až päťkrát rýchlejšie ako pri nabíjaní v dokovacej stanici. To znamená, že váš vysávač je vždy pripravený na použitie.

Tento vysávač je súčasťou aliancie Power For All, ktorá zahŕňa najväčší multi-značkový systém 18V batérií. Batérie sú kompatibilné s mnohými 18V elektrickými nástrojmi a záhradnými strojmi od značiek Bosch, Gardena, Gloria, Wagner a Rapid.

Vysávač je vybavený ultra flexibilnou predlžovacou rúrou, ktorá umožňuje dosiahnuť aj na ťažko dostupné miesta. Vďaka RotationClean technológii je čistenie filtra rýchle a jednoduché.

Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 je ideálny pre vysávanie na všetkých úrovniach, od podlahy až po strop. S jeho pomocou môžete ľahko čistiť všetky typy podláh a iných povrchov, ako sú stoly, čalúnený nábytok a dokonca aj interiér auta.

Parametre:

– EAN: 4242005321568
– Model: BSS825CARPA
– Rada: Unlimited Gen2
– Kategória: Bezdrôtový vysávač
– Typ: Bez sáčku
– Autonómia: 45 min
– Kapacita: 0.40 l
– HEPA filter: Áno
– Napájanie: Nabíjateľné
– Hmotnosť: 3.3 kg
– Rozmery (VxŠxH): 1304 x 252 x 218 mm
– Farba: Čierna
– Záruka na motor: 10 rokov
– Počet výmenných batérií: 1
– Doba nabíjania: 1 hodina
– Rýchle nabíjanie: Áno
– Hodnotené napätie batérie: 18.0v
– Kapacita batérie: 5 Ah
– Obsah nádoby na prach: 0.4 litra
– Príslušenstvo: nabíjací kábel, rýchla nabíjačka, výmenná batéria, nabíjacia stanica, 2v1 kefa na nábytok a čalúnenú hubicu, sací had pre príslušenstvo, dlhý flexibilný štrbinový nástavec, hubica na klávesnicu a zásuvku, XXL čalúnená hubica s klipom, flexibilná predlžovacia rúra
– Kefa na koberce: elektrická.

Ďalšie informácie

Označenie produktu

Označenie

Bosch BSS825CARP

EAN: 4242005321568

Rada: Unlimited Gen2

Kategória: Bezdrôtový vysávač

Typ: Bez sáčku

Autonómia: 45 min

Kapacita: 0.40 l

HEPA filter: Áno

Napájanie: Nabíjateľné

Hmotnosť: 3.3 kg

Rozmery: 1304 x 252 x 218 mm

Farba: Čierna

Záruka na motor: 10 rokov

Počet výmenných batérií: 1

Doba nabíjania: 1 hodina

Rýchle nabíjanie: Áno

Hodnotené napätie batérie: 18.0v

Kapacita batérie: 5 Ah

Obsah nádoby na prach: 0.4 litra

Príslušenstvo: nabíjací kábel, rýchla nabíjačka, výmenná batéria, nabíjacia stanica, 2v1 kefa na nábytok a čalúnenú hubicu, sací had pre príslušenstvo, dlhý flexibilný štrbinový nástavec, hubica na klávesnicu a zásuvku, XXL čalúnená hubica s klipom, flexibilná predlžovacia rúra

Kefa na koberce: elektrická

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: