+421 2/222 006 82

Poštovné ZDARMA na všetky objednávky

obchod@doprajsi.sk
  • Elektrický bicykel ENGWE EP-2 PRO 881.50
  • Elektrická kolobežka Kugoo S1-spredu Elektrická kolobežka - KUGOO S1 350W 274.00
  • Nabíjačka na hoverboard Nabíjačka pre všetky typy hoverboardov 24.98
10:00 - 15:00
obchod@doprajsi.sk
+421 2/222 006 82
Máte otázky kontaktujte nás !
  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Možnosti dopravy

Ak ešte nemáte vytvorenú objednávku a zaujíma Vás, ako Vám bude zásielka doručená, alebo za aký čas, tak ste tu správne.

Už pri vytváraní objednávky máte možnosť zvolenia dopravy, kde sa v tomto prípade nachádza prepravná spoločnosť GLS, prostredníctvom ktorej odosielame balíky do 30kg. Balíky nad 30kg posielam spoločnosťou GEIS. Cez tieto spoločnosti odosielame tuzemské ako aj exportné balíky. V prípade, že vytvoríte objednávku do 12:00 a tovar je skladom, bude tento balík expedovaný ešte v deň objednania. Ak tovar skladom nie je, bude Vás o tom telefonicky informovať naše klientske centrum.

Pokiaľ je tovar expedovaný, v rámci Slovenska bude doručený v nasledujúci pracovný deň (vrátane soboty). V prípade, že balík smeruje za hranice a teda do Českej republiky alebo Maďarska bude tovar doručený do dvoch pracovných dní

Ak si chcete ešte viac uľahčiť zážitok z nákupu online a mať svoju objednávku neustále pod kontrolou, môžete využiť možnosť sledovania zásielok priamo cez webové stránky prepravných spoločností. Táto služba umožňuje zákazníkom získať aktuálne informácie o stave a polohy ich zásielky v reálnom čase. Nižšie nájdete prehľad a odkazy na stránky pre sledovanie zásielok pre spoločnosti GLS a GEIS, ktoré sú k dispozícii na Slovensku.

Sledovanie zásielok pre GLS

Spoločnosť GLS ponúka podrobný systém sledovania, ktorý zákazníkom umožňuje získať aktuálne informácie o stave ich balíkov. Stačí zadať sledovacie číslo, ktoré ste obdržali pri odosielaní balíka, a systém vám poskytne presný status a predpokladaný čas doručenia.

Sledovanie zásielok pre GEIS

Podobne, GEIS ponúka efektívny online nástroj pre sledovanie zásielok, ktorý zákazníkom poskytuje podrobné informácie o pohybe a umiestnení ich zásielok. Po zadaní vašeho sledovacieho čísla na webovej stránke GEIS, môžete očakávať aktuálne informácie o vašej zásielke. Vďaka týmto odkazom na sledovanie môžete byť v neustálom kontakte so svojou zásielkou, čo znižuje akúkoľvek neistotu spojenú s čakaním na doručenie. Využitím týchto nástrojov pre sledovanie zásielok poskytujete sebe dodatočnú vrstvu pokoja a zabezpečenia, že vaša objednávka je na ceste k vám s maximálnou transparentnosťou.

Pre tých, ktorí zvažujú nákup online a majú otázky týkajúce sa doručovania ich objednávky, tento článok poskytuje podrobné informácie o procese doručovania a možnostiach prepravy. Pri vytváraní objednávky je možné vybrať si spôsob dopravy, čo umožňuje zákazníkom prispôsobiť svoj nákupný zážitok podľa vlastných potrieb a preferencií.

Výber prepravnej spoločnosti

K dispozícii sú rôzne možnosti dopravy, pričom každá z nich ponúka rôzne služby zamerané na splnenie špecifických požiadaviek. Jednou z hlavných možností je použitie služieb prepravnej spoločnosti GLS, ktorá je vhodná pre odosielanie balíkov do hmotnosti 30 kg. GLS je známa svojou spoľahlivosťou a efektivitou, čo z nej robí populárnu voľbu pre domáce aj medzinárodné zásielky. Pre ťažšie balíky, ktoré presahujú hmotnosť 30 kg, spolupracujeme so spoločnosťou GEIS, ktorá špecializuje na prepravu ťažších a objemnejších zásielok.

Proces expedície

V prípade, že objednávka je vytvorená do 12:00 hodiny a požadovaný tovar je na sklade, zásielka bude expedovaná ešte v ten istý deň. Tento rýchly obrat umožňuje zákazníkom plánovať príchod svojich objednávok s presnosťou. Ak tovar nie je okamžite dostupný, naše klientske centrum sa s vami spojí telefonicky, aby vás informovalo o očakávanom čase dodania a možných alternatívach.

Doba doručenia

Doba doručenia závisí od destinácie zásielky. Pre zásielky v rámci Slovenska je štandardná doba doručenia nasledujúci pracovný deň po expedícii, vrátane soboty. To znamená, že zákazníci môžu očakávať rýchle doručenie svojich objednávok bez zbytočných odkladov. V prípade medzinárodných zásielok, ako sú tie smerujúce do Českej republiky alebo Maďarska, sa doba doručenia mierne predlžuje a zásielka by mala byť doručená do dvoch pracovných dní.

Poštovné ZDARMA

Na všetky objednávky

Predĺžená doba na odstúpenie

Možnosť vrátenia do 20 dní

Svetové značky

Široký výber produktov

100% Bezpečný nákup

Dobierka / MasterCard / Visa