Zľava!

Digitálny Fotoaparát Canon EOS R10 s 24,2 Megapixel APS-C Senzorom a RF-S 3,5-6,3/18-150mm IS STM Objektívom Inkl. Canon LP-E17 Akku

1,285.64

-26%
Detaily produktu

Canon EOS R10 Set + RF-S 3,5-6,3/18-150mm IS STM inkl. Canon LP-E17 Akku je profesionálny fotoaparát s 24,2-megapixelovým APS-C senzorom pre vynikajúcu kvalitu obrazu. Ideálny pre širokú škálu fotografií, od širokouhlých krajinárskych záberov po detailné portréty, vďaka RF-S objektívu s rozsahom ohniskovej vzdialenosti 18-150mm.

Funkcie a vlastnosti

Fotoaparát je vybavený stabilizáciou obrazu (IS), Dual Pixel CMOS AF II s Deep-learning pre rýchle a presné zaostrenie, a podporuje nahrávanie 4K videa. Ponúka sériové snímky s rýchlosťou až 15 snímok za sekundu a je vybavený Wi-Fi a Bluetooth pre jednoduché zdieľanie a prenos fotografií a videí.

Batéria a príslušenstvo

Canon EOS R10 Set obsahuje aj Canon LP-E17 Akku, ktorý poskytuje dlhú životnosť batérie. Balenie obsahuje EOS R10 telo, Objektív RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM, Akkuladegerät LC-E17E (OTH), Akku LP-E17 (OTH), Zubehörschuh-Abdeckung ER-SC2, Kamera-Gehäusedeckel R-F-5, Tragegurt ER-EOS R10, AC-Netzkabel (EU), a Anleitungen (EU).

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Canon EOS R10 Set + RF-S 3,5-6,3/18-150mm IS STM inkl. Canon LP-E17 Akku je vynikajúci produkt, ktorý ponúka širokú škálu funkcií a vlastností. Tento produkt je navrhnutý tak, aby poskytoval vysokú kvalitu a výkon, ktorý je potrebný pre profesionálne fotografie a videá.

Canon EOS R10 je vybavený 24,2-megapixelovým APS-C senzorom, ktorý poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu. Tento senzor je schopný zachytiť jemné detaily a bohaté farby, čo robí vaše fotografie a videá živými a realistickými.

Fotoaparát je tiež vybavený RF-S objektívom s rozsahom ohniskovej vzdialenosti 18-150mm, ktorý je ideálny pre širokú škálu fotografií, od širokouhlých krajinárskych záberov po detailné portréty. Objektív je tiež vybavený stabilizáciou obrazu (IS), ktorá pomáha znižovať rozmazanie spôsobené pohybom fotoaparátu.

Canon EOS R10 ponúka aj Dual Pixel CMOS AF II s Deep-learning, ktorý je schopný rýchlo a presne zaostriť na subjekty, či už ide o ľudí, zvieratá alebo vozidlá. Táto funkcia je obzvlášť užitočná pri fotografovaní rýchlo sa pohybujúcich subjektov alebo pri natáčaní videí.

Fotoaparát je tiež schopný robiť sériové snímky s rýchlosťou až 15 snímok za sekundu, čo je ideálne pre zachytenie rýchlych akcií alebo pohyblivých momentov. Navyše, Canon EOS R10 podporuje nahrávanie 4K videa, čo umožňuje vytvárať vysoko kvalitné videá s bohatými detailmi a živými farbami.

Fotoaparát je tiež vybavený Wi-Fi a Bluetooth, čo umožňuje jednoduché zdieľanie a prenos fotografií a videí na iné zariadenia.

Canon EOS R10 Set obsahuje aj Canon LP-E17 Akku, ktorý poskytuje dlhú životnosť batérie, takže môžete fotografovať alebo natáčať dlhšie bez potreby nabíjania.

Parametre:

– Typ produktu: Digitálny fotoaparát
– Značka: Canon
– Model: EOS R10
– Senzor: 24,2 Megapixel APS-C
– Objektív: RF-S 3,5-6,3/18-150mm IS STM
– Autofokus: Dual Pixel CMOS AF II s Deep-learning
– Sériové snímanie: Až 15 snímok za sekundu
– Video: 4K
– Pripojenie: Wi-Fi a Bluetooth
– Batéria: Canon LP-E17 Akku
– Rozmery: Špecifikované výrobcom
– Hmotnosť: Špecifikované výrobcom
– Farba: Čierna
– Záruka: Špecifikované výrobcom
– Obsah balenia: EOS R10 telo, Objektív RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM, Akkuladegerät LC-E17E (OTH), Akku LP-E17 (OTH), Zubehörschuh-Abdeckung ER-SC2, Kamera-Gehäusedeckel R-F-5, Tragegurt ER-EOS R10, AC-Netzkabel (EU), Anleitungen (EU).

Ďalšie informácie

Označenie produktu

Označenie

Canon EOS R10 Kit 18-150 mm

Senzor: 24,2-megapixelový APS-C senzor

Objektív: RF-S 3,5-6,3/18-150mm IS STM

Stabilizácia obrazu: IS

Autofokus: Dual Pixel CMOS AF II s Deep-learning

Sériové snímanie: až 15 snímok za sekundu

Video: 4K

Pripojenie: Wi-Fi a Bluetooth

Batéria: Canon LP-E17 Akku

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: