Zľava!

Dron DJI Mini 3 s RC-N1 ovládačom, vysoko výkonný motor, integrovaná kamera s vysokým rozlíšením a GPS navigáciou

490.41

-25%
Prehľad produktu

DJI Mini 3 s RC-N1 ovládačom je špičkový dron pre nadšencov leteckého snímania, ktorý kombinuje vysoko výkonný motor, integrovanú kameru s vysokým rozlíšením a GPS navigáciu. S hmotnosťou pod 249 gramov je tento dron ideálny pre cestovanie a outdoorové dobrodružstvá. Jeho 4K HDR kamera s objektívom s svetelnosťou f/1.7 a 1/1.3-palcový CMOS senzor s dvojitým natívnym ISO a HDR technológiou zaručuje živé a detailné zábery. Vertikálne snímanie umožňuje tvorbu obsahu priamo pre sociálne siete. DJI RC-N1 ovládač poskytuje pohodlné ovládanie s výdržou až 6 hodín, zatiaľ čo GPS navigácia zabezpečuje presné polohovanie. Dron je odolný voči vetru do 38 km/h, čo umožňuje stabilný let aj v náročných podmienkach. DJI O2 digitálny prenos videa zaisťuje kvalitný prenos obrazu na vzdialenosť až 10 km. Inteligentná batéria predlžuje dobu letu až na 38 minút. Dron ponúka aj pokročilé funkcie snímania vrátane QuickShots a panoramatických režimov pre 180°, širokouhlé a sférické panorámy. Inteligentné funkcie letu ako Auto Take off a Return to Home zvyšujú bezpečnosť a užívateľský komfort. Balenie obsahuje všetko potrebné pre okamžité použitie.

Technické špecifikácie

Dron DJI Mini 3 s hmotnosťou pod 249g je vybavený 4K HDR videokamerou, ktorá podporuje vertikálne snímanie. Ponúka odolnosť voči vetru na úrovni 5, čo zodpovedá 38 km/h. Súčasťou je DJI RC-N1 ovládač s výdržou až 6 hodín. Farebná vernosť je True-To-Life vďaka DJI O2 prenosu videa. Maximálna doba letu dosahuje 38 minút a senzor kamery je 1/1.3-palcový CMOS s dvojitým natívnym ISO a HDR technológiou na úrovni čipu. Objektív má svetelnosť f/1.7 a podporuje 4x digitálny zoom. Dron tiež ponúka panoramatické režimy pre 180°, širokouhlé a sférické panorámy. GPS navigácia a dosah ovládača až 10 km zaručujú presné ovládanie. Kompatibilita s mobilnými zariadeniami je samozrejmosťou, rovnako ako USB-C port. Inteligentné funkcie letu zahŕňajú Auto Take off a RTH. Obsah balenia zahŕňa dron, ovládač, káble, batériu, vrtule, skrutky, skrutkovač, ochranu gimbalu a kábel PD.

Pokročilé funkcie

DJI Mini 3 ponúka pokročilé funkcie snímania, ako sú QuickShots s prednastavenými vzormi letu pre jednoduché získanie profesionálnych záberov. Panoramatické režimy umožňujú tvorbu 180°, širokouhlých a sférických panorám. Inteligentné funkcie letu ako Auto Take off, zvýšená stabilita vznášania a funkcie Return to Home (Smart RTH, Low Battery RTH a Failsafe RTH) zabezpečujú bezpečný a spoľahlivý let. Tieto funkcie umožňujú užívateľom ovládať dron s dôverou a získavať kvalitné zábery bez zbytočných komplikácií.

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Dron DJI Mini 3 s RC-N1 ovládačom

DJI Mini 3 je kompaktný a ultraľahký dron, ktorý predstavuje najnovšiu generáciu technológie dronov od spoločnosti DJI. S hmotnosťou pod 249 gramov je tento dron ideálny pre nadšencov leteckej fotografie a videa, ktorí hľadajú vysokokvalitný výkon v malom balení.

Integrovaná kamera s 4K HDR videom a svetelnosťou f/1.7 spolu s 1/1.3-palcovým CMOS senzorom s dvojitým natívnym ISO a technológiou HDR na úrovni čipu zaručuje živé farby a detaily v každom zábere. Vďaka vertikálnemu snímaniu je možné zachytiť dokonalé zábery priamo pre sociálne siete a online platformy.

DJI RC-N1 ovládač, ktorý je súčasťou tohto balenia, je ľahký a umožňuje jednoduché ovládanie dronu v spojení s mobilným zariadením. Ovládač má výdrž až 6 hodín pri nepoužívaní nabíjacej funkcie a 4 hodiny pri nabíjaní mobilného zariadenia počas letu. Ovládač tiež obsahuje ovládací dial pre gimbal a USB-C port pre pripojenie mobilného zariadenia.

GPS navigácia zabezpečuje presné a spoľahlivé určovanie polohy dronu, čo je nevyhnutné pre stabilný let a presné manévrovanie. Odolnosť voči vetru38 km/h (úroveň 5) umožňuje letieť stabilne aj v náročných podmienkach.

DJI O2 digitálny prenos videa poskytuje hladký prenos s minimálnym oneskorením a dosahom až 10 km. Inteligentná batéria zaisťuje maximálnu dobu letu až 38 minút, pričom je navrhnutá tak, aby dosiahla optimálnu teplotu pre dlhšie lety.

Pokročilé funkcie snímania, ako sú QuickShots s prednastavenými vzormi letu, umožňujú dosiahnuť profesionálne zábery jednoduchým stlačením tlačidla. Panoramatické režimy podporujú 180°, širokouhlé a sférické panorámy pre úchvatné zábery s vysokým detailom.

Inteligentné funkcie ako Auto Take off, zvýšená stabilita vznášania a funkcie Return to Home (Smart RTH, Low Battery RTH a Failsafe RTH) zabezpečujú, že DJI Mini 3 môže ovládať každý s dôverou.

Obsah balenia zahŕňa DJI Mini 3, DJI RC-N1 diaľkový ovládač, káble pre ovládač, inteligentnú letovú batériu, náhradné vrtule, náhradné skrutky, skrutkovač, ochranu gimbalu a kábel Type-C na Type-C PD.

Parametre:

– Hmotnosť: Pod 249g
– Rozlíšenie videa: 4K HDR
– Vertikálne snímanie: Áno
– Inteligentné funkcie: Áno
– Odolnosť voči vetru: 38 km/h (úroveň 5)
– Ovládač: DJI RC-N1
– Farebná vernosť: True-To-Life
– Prenos videa: DJI O2
– Doba letu: Až 38 minút
– Senzor kamery: 1/1.3-palcový CMOS
– ISO: Dvojité natívne
– Technológia HDR: Na úrovni čipu
– Svetelnosť objektívu: f/1.7
– Zoom: 4x digitálny
– Panoramatické režimy: 180°, širokouhlé, sférické
– GPS navigácia: Áno
– Dosah ovládača: Až 10 km
– Kompatibilita s mobilnými zariadeniami: Áno
– Výdrž ovládača: 6 hodín (4 hodiny pri nabíjaní mobilu)
– USB-C port: Áno
– Inteligentné funkcie letu: Auto Take off, RTH
– Obsah balenia: Dron, ovládač, káble, batéria, vrtule, skrutky, skrutkovač, ochrana gimbalu, kábel PD

Ďalšie informácie

Označenie produktu

Označenie

DJI Mini 3 ( RC-N1)

Hmotnosť: Pod 249g

Rozlíšenie videa: 4K HDR

Vertikálne snímanie: Áno

Inteligentné funkcie: Áno

Odolnosť voči vetru: 38 km/h (úroveň 5)

Ovládač: DJI RC-N1

Farebná vernosť: True-To-Life

Prenos videa: DJI O2

Doba letu: Až 38 minút

Senzor kamery: 1/1.3-palcový CMOS

ISO: Dvojité natívne

Technológia HDR: Na úrovni čipu

Svetelnosť objektívu: f/1.7

Zoom: 4x digitálny

Panoramatické režimy: 180°, širokouhlé, sférické

GPS navigácia: Áno

Dosah ovládača: Až 10 km

Kompatibilita s mobilnými zariadeniami: Áno

Výdrž ovládača: 6 hodín (4 hodiny pri nabíjaní mobilu)

USB-C port: Áno

Inteligentné funkcie letu: Auto Take off, RTH

Obsah balenia: Dron, ovládač, káble, batéria, vrtule, skrutky, skrutkovač, ochrana gimbalu, kábel PD

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: