Zľava!

Elektrická kolobežka Bezior S1

615.00

-11%
Krátky popis

Elektrická kolobežka Bezior S1 je výkonný a štýlový dopravný prostriedok s 1000W motorom, 13Ah 48V batériou, dosahujúci dojazd až 50km a rýchlosť 25 km/h. Skladacia, čierna a s IP54 vodeodolnosťou, je ideálna pre mestské aj offroad použitie.

Technické špecifikácie

Výkon motoru: 1000 W pre dynamickú jazdu. Batéria: 48 V 13 Ah pre dojazd až 50 km. Maximálna rýchlosť: 25 km/h pre rýchle presuny. Rozmery: 116 x 63 x 125 cm pre pohodlné ovládanie. Nosnosť:120 kg pre rôznych jazdcov. Doba nabíjania: 5-8 hodín pre ľahkú údržbu. Váha: 27,78 kg pre jednoduchú manipuláciu. Vodeodolnosť: IP54 pre jazdu v každom počasí.

Výhody a funkcie

Skladacia konštrukcia pre jednoduché skladovanie. Pohodlné sedadlo a 10“ kolesá pre komfortnú jazdu. Predné a zadné svetlá pre zvýšenú bezpečnosť. Inteligentný LCD displej pre prehľad o jazde. Ideálna pre elektrické kolobežky a terénne elektrické kolobežky – Offroad kategórie.

Dizajn a štýl

Čierna farba a moderný dizajn pre štýlový vzhľad. Robustná konštrukcia pre dlhodobú odolnosť. Skladacie sedadlo pre zmenu režimu jazdy. Ergonomické rukoväte pre pohodlné riadenie.

Ekológia a efektívnosť

Bez emisií a hluku, Bezior S1 je ekologická voľba pre mestskú mobilitu. Efektívna jazda s nízkymi prevádzkovými nákladmi.

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Elektrická kolobežka Bezior S1 je moderným dopravným prostriedkom, ktorý kombinuje výkon, praktickosť a štýl. S touto kolobežkou získate slobodu pohybu a efektívnosť pri každodenných cestách, či už do práce, školy alebo len tak na prechádzku mestom. Jej silný 1000W motor zabezpečuje, že sa môžete spoľahnúť na dynamickú a plynulú jazdu, dokonca aj v náročnejšom teréne alebo pri stúpaniach až do 35°.

Skladacia konštrukcia kolobežky Bezior S1 je jedným z jej najväčších predností. Umožňuje jednoduché prenášanie a úsporné skladovanie, čo je ideálne pre mestských obyvateľov s obmedzeným priestorom. S hmotnosťou 27,78 kg je kolobežka dostatočne ľahká na to, aby sa s ňou dalo ľahko manipulovať, no zároveň dostatočne robustná, aby uniesla jazdca s hmotnosťou až 120 kg.

Batéria s kapacitou 13 Ah a napätím 48 V zabezpečuje, že na jedno nabitie môžete prejsť až 50 km, čo je viac než dostatočné pre väčšinu denných potrieb. S maximálnou rýchlosťou 25 km/h sa rýchlo dostanete tam, kam potrebujete, a to všetko bez emisií a hluku, ktoré sú typické pre tradičné motorové vozidlá.

Pohodlné sedadlo a 10“ kolesá zabezpečujú komfortnú jazdu aj na dlhšie vzdialenosti. Predné a zadné svetlá zvyšujú viditeľnosť a bezpečnosť pri jazde v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok. Inteligentný LCD displej poskytuje všetky dôležité informácie o stave kolobežky, ako sú rýchlosť, dojazd a stav batérie.

Vodeodolnosť IP54 znamená, že kolobežka je chránená proti striekajúcej vode z každého smeru, čo umožňuje jej používanie aj v mierne daždivom počasí. Všetky tieto vlastnosti robia z Bezior S1 ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý, ekologický a zábavný spôsob, ako sa dostať po meste.

Elektrická kolobežka Bezior S1 je zaradená do kategórií Elektrické kolobežky a Terénne elektrické kolobežky – Offroad, čo znamená, že je vhodná nielen pre mestské prostredie, ale aj pre jazdu v mierne náročnom teréne.

Parametre:

Výkon motoru: 1000 W

Batéria: 48 V 13 Ah

Farba: Čierna

Dojazd: 50 km

Rýchlosť: 25 km/h

Rozmery (D x Š x V): 116 x 63 x 125 cm

Maximálna hmotnosť jazdca: 120 kg

Doba nabíjania: 5-8 hodín

Váha zariadenia: 27.78 kg

Vodeodolnosť: IP54

Ďalšie informácie

Výkon motoru

Batéria

Farba

Dojazd

Rýchlosť

Rozmery

Maximálna hmotnosť jazdca

Doba nabíjania

Váha zariadenia

Vodeodolnosť

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Elektrická kolobežka Bezior S1 Elektrická kolobežka Bezior S1
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: