Zľava!

Elektrická kolobežka City-Boss D1000

1,307.69

-22%
Popis produktu

Elektrická kolobežka City-Boss D1000 je výkonný a spoľahlivý dopravný prostriedok pre dospelých. S maximálnym dojazdom 50 / 35 km (1 / 2 motory) a rýchlosťou 45 km/h je ideálna pre mestskú jazdu, ale aj pre terénne výlety. Kolobežka je vybavená dvoma motorami s výkonom 500W, ktoré zabezpečujú plynulú a rýchlu jazdu. Batéria s kapacitou 22Ah 60V zaručuje dlhú výdrž a rýchle nabíjanie.

Technické špecifikácie

Kolobežka je schopná prekonať svahy do 20° a je odolná voči vode a prachu s hodnotením IP54. City-Boss D1000 je navrhnutý pre jazdcov s výškou 130-200 cm a hmotnosťou do 150 kg. Je vybavený transreflektívnym displejom, ktorý zobrazuje aktuálny stav batérie, rýchlosť, ubehnutý čas a vzdialenosť. Kolobežka má tiež USB port pre nabíjanie mobilných zariadení.

Rozmery a hmotnosť

Táto kolobežka je skladacia, čo umožňuje jednoduché prenášanie a skladovanie. Jej rozmery sú 116 x 56 x 120 cm a hmotnosť 29 kg. Kolobežka je vyrobená v čiernej farbe, ktorá dodáva jej elegantný a moderný vzhľad.

Veková kategória a klimatické podmienky

City-Boss D1000 je určený pre jazdcov starších ako 14 rokov. Je schopný fungovať v teplotách od -10°C do 40°C, čo znamená, že je vhodný pre použitie v rôznych klimatických podmienkach.

Výkon a bezpečnosť

S elektrickým skútrom City Boss D1000 vás nezastaví žiadny kopec. Motory umiestnené na zadných a predných kolesách majú ohromujúci celkový výkon 1 000 W. S vibráciami a jazdou v teréne zvládne zosilnený rám, pneumatiky široké 7,6 cm, predné a zadné tlmiče a odpružený kovový blatník. Aj pri vyšších rýchlostiach môžete skúter spoľahlivo zastaviť pomocou samostatných zadných a predných mechanických kotúčových bŕzd.

Displej a USB port

Na transreflektívnom displeji, ktorý je perfektne čitateľný aj na priamom slnku alebo v noci, môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, jazdu ubehnutý čas a vzdialenosť. Mobilný telefón alebo tablet môžete dokonca nabíjať pomocou USB portu na zadnej strane displeja, či už počas jazdy, alebo pri stojacom skútri pomocou dvojhodinového časovača.

Produkt, ktorý hľadáte už nie je v predaji.

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Elektrická kolobežka City-Boss D1000 je výkonným a spoľahlivým dopravným prostriedkom pre dospelých. S maximálnym dojazdom 50 / 35 km (1 / 2 motory) a rýchlosťou 45 km/h je ideálna pre mestskú jazdu, ale aj pre terénne výlety.

Kolobežka je vybavená dvoma motorami s výkonom 500W, ktoré zabezpečujú plynulú a rýchlu jazdu. Batéria s kapacitou 22Ah 60V zaručuje dlhú výdrž a rýchle nabíjanie. Kolobežka je schopná prekonať svahy do 20° a je odolná voči vode a prachu s hodnotením IP54.

City-Boss D1000 je navrhnutý pre jazdcov s výškou 130-200 cm a hmotnosťou do 150 kg. Je vybavený transreflektívnym displejom, ktorý zobrazuje aktuálny stav batérie, rýchlosť, ubehnutý čas a vzdialenosť. Kolobežka má tiež USB port pre nabíjanie mobilných zariadení.

Táto kolobežka je skladacia, čo umožňuje jednoduché prenášanie a skladovanie. Jej rozmery sú 116 x 56 x 120 cm a hmotnosť 29 kg. Kolobežka je vyrobená v čiernej farbe, ktorá dodáva jej elegantný a moderný vzhľad.

City-Boss D1000 je určený pre jazdcov starších ako 14 rokov. Je schopný fungovať v teplotách od -10°C do 40°C, čo znamená, že je vhodný pre použitie v rôznych klimatických podmienkach.

S elektrickým skútrom City Boss D1000 vás nezastaví žiadny kopec. Motory umiestnené na zadných a predných kolesách majú ohromujúci celkový výkon 1 000 W. S vibráciami a jazdou v teréne zvládne zosilnený rám, pneumatiky široké 7,6 cm, predné a zadné tlmiče a odpružený kovový blatník. Aj pri vyšších rýchlostiach môžete skúter spoľahlivo zastaviť pomocou samostatných zadných a predných mechanických kotúčových bŕzd. Na transreflektívnom displeji, ktorý je perfektne čitateľný aj na priamom slnku alebo v noci, môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, jazdu ubehnutý čas a vzdialenosť. Mobilný telefón alebo tablet môžete dokonca nabíjať pomocou USB portu na zadnej strane displeja, či už počas jazdy, alebo pri stojacom skútri pomocou dvojhodinového časovača.

Podrobnosti

Max rýchlosť: 45 KM/H
Max dojazd na nabitie: 50 KM
Nosnosť: 150 KG
Čas nabíjania: 4-6 H
Kolesá: 25 cm s protišmykovým plášťom
Hmotnosť: 29 KG
Rozmery (D x Š x V): 1160 x 560 x 1200 mm

Ďalšie informácie

Výkon motoru

Batéria

Farba

Dojazd

Rýchlosť

Rozmery

Maximálna hmotnosť jazdca

Doba nabíjania

Váha zariadenia

Uhol stúpania

Minimálny vek jazdca

Vodeodolnosť

Vhodná teplota na jazdenie

Výška Jazdca

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Elektrická kolobežka City-Boss D1000 Elektrická kolobežka City-Boss D1000
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: