Elektrická kolobežka Joyor G5 (500W 18Ah)

Popis produktu

Elektrická kolobežka Joyor G5 (500W 18Ah) je výkonný a spoľahlivý dopravný prostriedok, ideálny pre mestské prostredie a dospelých hľadajúcich alternatívu k bežnej mestské doprave. Dostupná v klasických farbách – červenej a čiernej, dodáva atmosférický vzhľad.

Technické špecifikácie

Joyor G5 je vybavený 500W motorom a 18Ah 52V batériou, ktorá sa nabíja 8-10 hodín a poskytuje dojazd až 60 km. Kolobežka dosahuje maximálnu rýchlosť 38 km/h a zvládne stúpanie až do 25°. Nosnosť je 120 kg, vhodná pre väčšinu dospelých.

Rozmery a odolnosť

Kolobežka je navrhnutá pre osoby s výškou 130-200 cm. Rozmery sú 118x54x118 cm a hmotnosť 21 kg, čo ju robí pomerne kompaktnou a ľahko prenosnou. Model je odolný voči vode a prachu s hodnotením IP55.

Použitie a farby

Kolobežka je navrhnutá pre použitie v teplotách od -10°C do 40°C, vhodná na jazdu v rôznych klimatických podmienkach. Dostupná je v dvoch farbách – bielej a čiernej.

Bezpečnosť a komfort

Joyor G5 je vybavená predným a zadným odpružením a výkonnými prednými a zadnými LCD svetlami, ktoré zabezpečujú pohodlnú a bezpečnú jazdu. Tento model sa tiež vyznačuje bočným osvetlením po celej dĺžke základne, čo zvyšuje viditeľnosť a bezpečnosť pri jazde v noci.

Cieľová skupina

Elektrická kolobežka Joyor G5 je obľúbená u mladých mužov po celom svete a vytvára samostatnú skupinu aktívnych ľudí, ktorí majú radi trochu adrenalínu.

Parametre

Max rýchlosť: 38 KM/H, Max dojazd na nabitie: 60 KM, Nosnosť: 120 KG, Čas nabíjania: 9-10 H, Kolesá: 22 cm s protišmykovým plášťom, Hmotnosť: 21 KG.

Záver

Elektrická kolobežka Joyor G5 je výkonný, spoľahlivý a bezpečný dopravný prostriedok, ideálny pre mestské prostredie a dospelých hľadajúcich alternatívu k bežnej mestské doprave. Jej výkonný motor, dlhý dojazd na jedno nabitie a vysoká nosnosť ju robia ideálnou voľbou pre každodenné cestovanie.


Široká ponuka produktov a príslušenstva
Služby záručného a po-záručného servisu
Predĺžené odstúpenie od zmluvy do 20 dní
Servis a expresné riešenie reklamácií


Produkt, ktorý hľadáte už nie je v predaji.

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Elektrická kolobežka Joyor G5 (500W 18Ah) je výkonný a spoľahlivý dopravný prostriedok, ktorý je ideálny pre mestské prostredie, ale aj pre dospelých, ktorí hľadajú alternatívu k bežnej mestské doprave. Tento model je dostupný v klasických farbách – červenej a čiernej, čo mu dodáva atmosférický vzhľad.

Joyor G5 je vybavený 500W motorom a 18Ah 52V batériou, ktorá sa nabíja 8-10 hodín a poskytuje dojazd až 60 km. Táto kolobežka je schopná dosiahnuť maximálnu rýchlosť 38 km/h a zvládne stúpanie až do 25°. Jej nosnosť je 120 kg, čo znamená, že je vhodná pre väčšinu dospelých.

Elektrická kolobežka Joyor G5 je navrhnutá pre osoby s výškou 130-200 cm. Jej rozmery sú 118x54x118 cm a hmotnosť 21 kg, čo ju robí pomerne kompaktnou a ľahko prenosnou. Tento model je odolný voči vode a prachu s hodnotením IP55, čo znamená, že je schopný odolať striekajúcej vode a prachu.

Táto kolobežka je navrhnutá pre použitie v teplotách od -10°C do 40°C, čo znamená, že je vhodná na jazdu v rôznych klimatických podmienkach. Je dostupná v dvoch farbách – bielej a čiernej.

Joyor G5 je vybavená predným a zadným odpružením a výkonnými prednými a zadnými LCD svetlami, ktoré zabezpečujú pohodlnú a bezpečnú jazdu. Tento model sa tiež vyznačuje bočným osvetlením po celej dĺžke základne, čo zvyšuje viditeľnosť a bezpečnosť pri jazde v noci.

Elektrická kolobežka Joyor G5 je obľúbená u mladých mužov po celom svete a vytvára samostatnú skupinu aktívnych ľudí, ktorí majú radi trochu adrenalínu.

Parametre:

– Max rýchlosť: 38 KM/H
– Max dojazd na nabitie: 60 KM
– Nosnosť: 120 KG
– Čas nabíjania: 9-10 H
– Kolesá: 22 cm s protišmykovým plášťom
– Hmotnosť: 21 KG

Na záver, elektrická kolobežka Joyor G5 je výkonný, spoľahlivý a bezpečný dopravný prostriedok, ktorý je ideálny pre mestské prostredie, ale aj pre dospelých, ktorí hľadajú alternatívu k bežnej mestské doprave. Jej výkonný motor, dlhý dojazd na jedno nabitie a vysoká nosnosť ju robia ideálnou voľbou pre každodenné cestovanie.

Ďalšie informácie

Batéria

Doba nabíjania

Dojazd

Farba

,

Maximálna hmotnosť jazdca

Minimálny vek jazdca

Rozmery

Rýchlosť

Uhol stúpania

Váha zariadenia

Vhodná teplota na jazdenie

Vodeodolnosť

Výkon motoru

Výška Jazdca

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Elektrická kolobežka Joyor G5 (500W 18Ah) Elektrická kolobežka Joyor G5 (500W 18Ah)
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: