Zľava!

Elektrická kolobežka MScooter S11X

415.00

-21%
Popis produktu

Elektrická kolobežka MScooter S11X je ideálnym riešením pre mestskú dopravu a pre dospelých hľadajúcich efektívny spôsob presunu. S výkonným 350W motorom a dojazdom až 25 km, ponúka plynulú jazdu s maximálnou rýchlosťou 25 km/h. Batéria s kapacitou 7,5Ah a napätím 36V sa nabíja približne 4-5 hodín.

Konštrukcia a dizajn

Robustná konštrukcia kolobežky zvládne nosnosť až do 120 kg a je schopná prekonávať stúpania do 15°. S hmotnosťou len 12 kg a rozmery 1170x240x560mm je kolobežka ľahko prenosná a skladná. Model je dostupný v elegantnej čiernej farbe.

Odolnosť a bezpečnosť

Kolobežka MScooter S11X je odolná voči vode a prachu s hodnotením IP55, čo znamená, že je schopná odolať striekajúcej vode a prachu. Je navrhnutá pre jazdcov s výškou od 130 do 200 cm a je vhodná pre osoby staršie ako 14 rokov.

Funkcie a vlastnosti

Kolobežka je vybavená LED displejom, ktorý zobrazuje aktuálnu rýchlosť, stav batérie, režim rýchlosti a stav svetla. Je schopná pracovať v teplotách od -10°C do 40°C.

Parametre produktu

– Motor: 350W – Batéria: 7,5Ah 36V – Farba: Čierna – Dojazd: 25km – Maximálna rýchlosť: 25 km/h – Rozmery: 1170x240x560mm – Nosnosť: 120kg – Doba nabíjania: 4-5 hodín – Hmotnosť: 12 kg – Maximálny sklon: do 15° – Veková hranica: 14 rokov – Hodnotenie IP: Ip55 – Pracovná teplota: od -10°C do 40°C – Výška jazdca: 130-200 cm

Výhody produktu

S modelom elektrokolobežky S11X od spoločnosti MScooter sa vám otvoria úplne nové možnosti cestovania. Tento moderný prístroj individuálnej dopravy bol navrhnutý a zostavený s hlavnou myšlienkou na vaše pohodlie a bezpečnosť pri cestovaní. S11X je svojou prepracovanosťou do posledného detailu, kvalitnými materiálmi a zároveň zázemím prémiovej značky jednou z najlepších volieb elektrických kolobežiek s pomerom cena/výkon.

Produkt, ktorý hľadáte už nie je v predaji.

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Elektrická kolobežka MScooter S11X je výnimočným modelom v kategórii elektrických kolobežiek, ktorý ponúka vysoký výkon a pohodlnú jazdu. Tento model je ideálny pre mestské prostredie, ale aj pre dospelých, ktorí hľadajú spoľahlivý a efektívny spôsob dopravy.

Kolobežka je vybavená 350W motorom, ktorý zabezpečuje plynulú a rýchlu jazdu s maximálnou rýchlosťou 25 km/h. S batériou o kapacite 7,5Ah a napätím 36V je možné na jedno nabitie prejsť až 25 km. Batéria sa nabíja približne 4-5 hodín.

Kolobežka MScooter S11X je navrhnutá s ohľadom na pohodlie a bezpečnosť. Jej robustná konštrukcia zvládne nosnosť až do 120 kg a je schopná prekonávať stúpania do 15°. S hmotnosťou len 12 kg a rozmery 1170x240x560mm je kolobežka ľahko prenosná a skladná.

Tento model je tiež odolný voči vode a prachu s hodnotením IP55, čo znamená, že je schopný odolať striekajúcej vode a prachu. Kolobežka je navrhnutá pre jazdcov s výškou od 130 do 200 cm a je vhodná pre osoby staršie ako 14 rokov.

Kolobežka MScooter S11X je vybavená LED displejom, ktorý zobrazuje aktuálnu rýchlosť, stav batérie, režim rýchlosti a stav svetla. Tento model je dostupný v elegantnej čiernej farbe a je schopný pracovať v teplotách od -10°C do 40°C.

Parametre:
– Motor: 350W
– Batéria: 7,5Ah 36V
– Farba: Čierna
– Dojazd: 25km
– Maximálna rýchlosť: 25 km/h
– Rozmery: 1170x240x560mm
– Nosnosť: 120kg
– Doba nabíjania: 4-5 hodín
– Hmotnosť: 12 kg
– Maximálny sklon: do 15°
– Veková hranica: 14 rokov
– Hodnotenie IP: Ip55
– Pracovná teplota: od -10°C do 40°C
– Výška jazdca: 130-200 cm

Do školy, do práce, alebo len tak sa prejsť pre radosť? S modelom elektrokolobežky S11X od spoločnosti MScooter sa vám otvoria úplne nové možnosti cestovania! Kolobežka S11X bola navrhnutá tak, že ju so svojou ľahkou konštrukciou môžete bez ťažkostí prenášať v jednej ruke alebo ľahko prevážať v aute, a takisto aj vo verejnej doprave. S kolobežkou S11X dosiahnete rýchlosť až 25 km/h a takto s ňou môžete cestovať až na vzdialenosť 25 km. LED displej pripevnený na riadidlách zobrazuje okamžitú rýchlosť, indikátor batérie, režim rýchlosti a stav svetla. Tento moderný prístroj individuálnej dopravy bol navrhnutý a zostavený s hlavnou myšlienkou na vaše pohodlie a bezpečnosť pri cestovaní. S11X je svojou prepracovanosťou do posledného detailu, kvalitnými materiálmi a zároveň zázemím prémiovej značky jednou z najlepších volieb elektrických kolobežiek s pomerom cena/výkon.

Ďalšie informácie

Výkon motoru

Batéria

Farba

Dojazd

Rýchlosť

Rozmery

Maximálna hmotnosť jazdca

Doba nabíjania

Váha zariadenia

Uhol stúpania

Minimálny vek jazdca

Vodeodolnosť

Vhodná teplota na jazdenie

Výška Jazdca

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Elektrická kolobežka MScooter S11X Elektrická kolobežka MScooter S11X
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: