Zľava!

Elektrická kolobežka Smarthlon GoTrax so 6 palcovými kolieskami čierna

292.31

-12%
Popis

Elektrická kolobežka Smarthlon GoTrax je moderný dopravný prostriedok s 6 palcovými kolieskami v elegantnom čiernom prevedení. Vyrobená z pevného hliníka, s hmotnosťou len 8 kg, je ideálna pre pohodlnú mestskú jazdu. S 300W motorom dosahuje rýchlosť až 20 km/h a dojazd 15-25 km. Nabíjanie trvá 2-3 hodiny. Kolobežka je vodeodolná s ochranou IP55 a vybavená 5,2Ah 24V batériou.

Parametre

Kolobežka je určená pre jazdcov s výškou od 120-200 cm a hmotnosťou do 100 kg. Prevádzková teplota je od 10-40C. Rozmery kolobežky sú 100 x 92,2 x 36,7 cm (zložená 100 x 36,7 x 15,9 cm). Maximálny sklon, ktorý zvládne, je do 12°.

Kategórie

Elektrická kolobežka Smarthlon GoTrax patrí do kategórií: Elektrické kolobežky, Elektrické kolobežky – Mestské, Elektrické kolobežky – Pre dospelých, Skladacie elektrické kolobežky.

Produkt, ktorý hľadáte už nie je v predaji.

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Elektrická kolobežka Smarthlon GoTrax je moderným dopravným prostriedkom, ktorý vám umožní pohodlne a rýchlo prepraviť sa mestom. Jej 6 palcové kolieska sú ideálne pre jazdu po chodníkoch, námestiach a cyklotrasách. Táto kolobežka je skutočnou revolúciou v mestskom prostredí, pretože vás zákon berie ako chodca, aj keď ste na kolobežke.

Kolobežka je vyrobená z hliníka, čo zaručuje jej pevnosť a odolnosť. Jej hmotnosť je len 8 kg, takže ju môžete ľahko prenášať aj v ruke. Kolobežka je navyše skladacia, takže ju môžete jednoducho zložiť a prepravovať.

Smarthlon GoTrax je vybavená 300W motorom, ktorý dokáže rozvinúť maximálnu rýchlosť 20 km/h. Kolobežka má dojazd 15-25 km, takže je ideálna pre cestovanie do práce, do školy alebo na nákupy. Nabíjanie kolobežky trvá 2-3 hodiny.

Táto kolobežka je určená pre jazdcov s výškou od 120-200 cm a hmotnosťou do 100 kg. Je teda vhodná pre dospelých aj pre deti. Prevádzková teplota kolobežky je od 10-40C.

Smarthlon GoTrax je navyše vodeodolná s ochranou IP55, takže sa nemusíte obávať ani jazdy v daždi. Kolobežka je vybavená 5,2Ah 24V batériou, ktorá zaručuje dostatočnú výdrž na dlhšie trasy.

Elektrická kolobežka Smarthlon GoTrax je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú pohodlný, rýchly a ekologický spôsob dopravy. Jej čierny dizajn je elegantný a cool, takže na tejto kolobežke budete vždy vyzerať skvele.

Parametre:
– Materiál: Hliník
– Ochrana: IP55
– Motor: 300W
– Hmotnosť: 8 kg
– Maximálny sklon: do 12°
– Maximálna rýchlosť: 20 km/h
– Rozmery: 100 x 92,2 x 36,7 cm (100 x 36,7 x 15,9 cm zložená)
– Maximálna hmotnosť jazdca: 100 kg
– Dojazd: 15-25 km
– Doba nabíjania: 2-3 hodiny
– Batéria: 5,2Ah 24V

Je čierna… Je elegantná… Je cool…

A čaká len na teba. Jej 6 palcové kolieska snívajú o tom, ako ťa prevezú uličkami tvojho mesta. A nielen tam… Na cyklotrasách budeš míňať rekreačných cyklistov a na chodníkoch ti tiež nik nič nemôže. Vietor ti bude viať vo vlasoch až celých 15-25 km v rýchlosti 20 km/h, ak si ju samozrejme nabil. A ak nie, nič sa nedeje, vyrovnáš sa ostatným kolobežkárom a užiješ si trošku športu… Ak už musíš, jednoducho ju zložíš a 8 kg odnesieš aj v ruke, z busu ťa nevyhodia a taxikár tiež frflať nebude. Krásny výkon 250W ti tento moderný stroj nezohreje na viac ako 10 – 40C, kaluže tiež nie sú prekážkou, pretože táto čierna kráska je vodeodolná. Ak máš viac ako 120 cm či tvoj tieň je hodný 2 metrovej postavy, váhou lietaš niekde okolo 100 kg a máš niečo medzi 16 a 50 rokmi, čo skutočne nie je konečná, tak neváhaj a skús…

Ďalšie informácie

Materiál

Vodeodolnosť

Výkon motoru

Váha zariadenia

Uhol stúpania

Rýchlosť

Rozmery

Maximálna hmotnosť jazdca

Dojazd

Doba nabíjania

Batéria

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Elektrická kolobežka Smarthlon GoTrax so 6 palcovými kolieskami čierna Elektrická kolobežka Smarthlon GoTrax so 6 palcovými kolieskami čierna
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: