Zľava!

Elektrická kolobežka TORCH BASIC

281.63

-11%
Popis produktu

Elektrická kolobežka TORCH BASIC je vynikajúci model v kategórii elektrických kolobežiek, ideálny pre mestské prostredie a dospelých jazdcov. S maximálnou rýchlosťou 25 km/h a dojazdom 15 km na jedno nabitie, je perfektným spoločníkom na cestách do práce alebo školy. Poháňaná 250W motorom a vybavená batériou s kapacitou 4Ah, zaručuje hladkú a stabilnú jazdu.

Bezpečnosť a pohodlie

Kolobežka TORCH BASIC je navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť a pohodlie jazdca. S maximálnou nosnosťou 100 kg je vhodná pre dospelých a staršie deti nad 14 rokov. Jej kompaktné rozmery 105 x 43 x 115 cm a hmotnosť len 12 kg umožňujú ľahké skladovanie a prenosnosť.

Odolnosť a výdrž

TORCH BASIC je odolná voči vode a prachu s hodnotením IP54, takže ju môžete používať v rôznych poveternostných podmienkach. Je navrhnutá tak, aby zvládla stúpanie do 20° a pracovala v teplotnom rozmedzí od -10°C do 40°C.

Dizajn a funkcie

Kolobežka TORCH BASIC je vybavená LCD displejom, kde môžete sledovať stav batérie a aktuálnu rýchlosť. Jej minimalistický dizajn a čierna farba ju robia ideálnou pre najnáročnejších používateľov.

Parametre produktu

– Max rýchlosť: 25 KM/H – Max dojazd na nabitie: 15 KM – Nosnosť: 100 KG – Čas nabíjania: 3-4 H – Kolesá: 21 cm s protišmykovým plášťom – Hmotnosť: 12 KG – Rozmery (D x Š x V): 1050 x 430x 1150 mm

Výhody modelu TORCH

Elektrická kolobežka Spokey TORCH je skvelou voľbou pre každého, kto ocení spojenie klasického a moderného. Minimalistický dizajn zaručuje ľahké a pohodlné použitie. Vďaka klasickej farebnej kombinácii je TORCH ideálny pre najnáročnejších používateľov.

Produkt, ktorý hľadáte už nie je v predaji.

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Elektrická kolobežka TORCH BASIC je výnimočným produktom v kategórii elektrických kolobežiek, mestských elektrických kolobežiek, elektrických kolobežiek pre dospelých a skladacích elektrických kolobežiek. Tento model je navrhnutý tak, aby poskytoval pohodlnú a efektívnu jazdu s maximálnou rýchlosťou 25 km/h a dojazdom 15 km na jedno nabitie.

Kolobežka TORCH BASIC je poháňaná 250W motorom, ktorý zaručuje hladkú a stabilnú jazdu. Batéria s kapacitou 4Ah poskytuje dostatočnú energiu na dlhé výlety po meste alebo na krátke cesty do práce či školy. Čas nabíjania batérie je približne 3-4 hodiny, takže kolobežku môžete ľahko nabíjať cez noc a byť pripravený na ďalší deň.

Táto kolobežka je navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť a pohodlie jazdca. Jej maximálna nosnosť je 100 kg, čo znamená, že je vhodná pre väčšinu dospelých a starších detí nad 14 rokov. Jej rozmery sú 105 x 43 x 115 cm, čo zaručuje pohodlnú jazdu a ľahké skladovanie. Hmotnosť kolobežky je len 12 kg, takže je ľahko prenosná a skladná.

TORCH BASIC je vybavená veľkými bezdušovými kolesami s priemerom 21 centimetrov, ktoré zaručujú maximálny komfort pri jazde. Kolobežka je tiež odolná voči vode a prachu s hodnotením IP54, takže ju môžete používať v rôznych poveternostných podmienkach. Je navrhnutá tak, aby zvládla stúpanie do 20° a pracovala v teplotnom rozmedzí od -10°C do 40°C.

Kolobežka TORCH BASIC je vybavená LCD displejom, kde môžete sledovať stav batérie a aktuálnu rýchlosť. Jej minimalistický dizajn a čierna farba ju robia ideálnou pre najnáročnejších používateľov.

Parametre:
– Max rýchlosť: 25 KM/H
– Max dojazd na nabitie: 15 KM
– Nosnosť: 100 KG
– Čas nabíjania: 3-4 H
– Kolesá: 21 cm s protišmykovým plášťom
– Hmotnosť: 12 KG
– Rozmery (D x Š x V): 1050 x 430x 1150 mm

Elektrická kolobežka Spokey TORCH je skvelou voľbou pre každého, kto ocení spojenie klasického a moderného. Minimalistický dizajn zaručuje ľahké a pohodlné použitie. Vďaka klasickej farebnej kombinácii je TORCH ideálny pre najnáročnejších používateľov. Výhodou modelu Torch sú veľké bezdušové kolesá s priemerom 21 centimetrov, ktoré zaručia maximálny komfort pri jazde. Stav vašej batérie s kapacitou 4Ah a aktuálnu rýchlosť môžete skontrolovať na LCD displeji na riadidlách. Jazda na skútri je hračka. Rýchlosť sa ovláda páčkou na pravej rukoväti. Musíte sa iba zatlačiť a ísť!

Ďalšie informácie

Výkon motoru

Batéria

Farba

Dojazd

Rýchlosť

Rozmery

Maximálna hmotnosť jazdca

Doba nabíjania

Váha zariadenia

Uhol stúpania

Minimálny vek jazdca

Vodeodolnosť

Vhodná teplota na jazdenie

Výška Jazdca

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Elektrická kolobežka  TORCH BASIC Elektrická kolobežka TORCH BASIC
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: