Zľava!

Elektrické autíčko Jeep X10

192.98

-16%
Podrobnosti

Elektrické autíčko Jeep X10 je ideálnym darčekom pre deti vo veku od 2 do 5 rokov. Toto biela farba autíčko je vybavené 2x35W motorom, ktorý je napájaný 12V batériou. Autíčko dokáže jazdiť rýchlosťou až 5 km/h a na jedno nabitie vydrží až 2 hodiny. Autíčko má rozmery 116 x 70 x 62 cm a je vybavené 27 cm kolesami, ktoré zabezpečujú stabilnú a plynulú jazdu. Autíčko je možné nabíjať až 8-10 hodín, čo zabezpečuje dlhú životnosť batérie a hodiny zábavy pre vaše deti.

Technológia a vlastnosti

Elektrické autíčko Jeep X10 je vybavené modernými technológiami ako je USB a AUX vstup, ktoré umožňujú pripojenie externých zariadení pre prehrávanie hudby alebo rozprávok. Toto autíčko je ideálne pre jazdu na rôznych povrchoch, či už na tráve, piesku alebo asfalte. S jeho pomocou môže vaše dieťa objavovať svet na vlastných štyroch kolesách a zároveň rozvíjať svoje motorické a koordinačné schopnosti.

Kategória a funkcie

Elektrické autíčko Jeep X10 s dojazdom 2 hodiny a maximálnou rýchlosťou 5 km/h je súčasťou kategórie Detské elektrické autíčka. Tento plne funkčný dvojmiestny detský elektrický džíp, s ktorým môžu vaše deti jazdiť vo vnútri, alebo vonku rýchlosťou až 6 km/ h, si jednoducho zamilujete. 3 rýchlostné stupne dopredu a jeden dozadu a funkčné predné svetlá. Veľké disky s robustnými kolesami, spätné zrkadlá so svetlami, klaksónom, smerovými svetlami a plne funkčným diaľkovým ovládaním, s dosahom až 30 metrov. Auto je dodávané s nabíjateľnou batériou a sieťovou nabíjačkou, aby ste mohli ihneď jazdiť.

Špecifikácie

Max rýchlosť: 5 KM/H. Max dojazd na nabitie: 2 hod. Motor: 2X35W. Nosnosť: 30 KG. Výška podvozku: 13 cm. Hmotnosť: 18 KG. Rozmery sedadla (šírka x hĺbka): 41×20 cm.

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Elektrické autíčko Jeep X10 je ideálnym darčekom pre deti vo veku od 2 do 5 rokov. Toto biela farba autíčko je vybavené 2x35W motorom, ktorý je napájaný 12V batériou. Autíčko dokáže jazdiť rýchlosťou až 5 km/h a na jedno nabitie vydrží až 2 hodiny.

Autíčko má rozmery 116 x 70 x 62 cm a je vybavené 27 cm kolesami, ktoré zabezpečujú stabilnú a plynulú jazdu. Autíčko je možné nabíjať až 8-10 hodín, čo zabezpečuje dlhú životnosť batérie a hodiny zábavy pre vaše deti.

Elektrické autíčko Jeep X10 je vybavené modernými technológiami ako je USB a AUX vstup, ktoré umožňujú pripojenie externých zariadení pre prehrávanie hudby alebo rozprávok.

Toto autíčko je ideálne pre jazdu na rôznych povrchoch, či už na tráve, piesku alebo asfalte. S jeho pomocou môže vaše dieťa objavovať svet na vlastných štyroch kolesách a zároveň rozvíjať svoje motorické a koordinačné schopnosti.

Elektrické autíčko Jeep X10 s dojazdom 2 hodiny a maximálnou rýchlosťou 5 km/h je súčasťou kategórie Detské elektrické autíčka.

Tento plne funkčný dvojmiestny detský elektrický džíp, s ktorým môžu vaše deti jazdiť vo vnútri, alebo vonku rýchlosťou až 6 km/ h, si jednoducho zamilujete. 3 rýchlostné stupne dopredu a jeden dozadu a funkčné predné svetlá. Veľké disky s robustnými kolesami, spätné zrkadlá so svetlami, klaksónom, smerovými svetlami a plne funkčným diaľkovým ovládaním, s dosahom až 30 metrov. Auto je dodávané s nabíjateľnou batériou a sieťovou nabíjačkou, aby ste mohli ihneď jazdiť.

Podrobnosti:
Max rýchlosť: 5 KM/H
Max dojazd na nabitie: 2 hod.
Motor: 2X35W
Nosnosť: 30 KG
Výška podvozku: 13 cm
Hmotnosť: 18 KG
Rozmery sedadla (šírka x hĺbka): 41×20 cm

Ďalšie informácie

Farba

Motor autíčka

Batéria autíčka

Dojazd autíčka

Rýchlosť autíčka

Rozmery autíčka

Doba nabíjania autíčka

Vek užívateľa autíčka

Doplnky autíčka

, ,

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Elektrické autíčko Jeep X10 Elektrické autíčko Jeep X10
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: