Zľava!

Elektrický bicykel Eleglide Tankroll

1,140.00

-18%
Krátky popis

Elektrický bicykel Eleglide Tankroll kombinuje štýl a výkon s 500W motorom, 10Ah 48V batériou a dojazdom 65-70 km s asistenciou pedálov. Tento robustný model v čiernej farbe a s maximálnou rýchlosťou 25 km/h je ideálny pre každodenné dobrodružstvá aj terénne výzvy. S rozmermi 189 x 66 x 119 cm, nosnosťou 120kg a hmotnosťou 31 kg, je vybavený IPX4 ochranou, čo z neho robí spoľahlivého partnera na cesty. Nabíjanie trvá 6,5 hodiny, čo zabezpečuje, že budete rýchlo pripravení na ďalšiu jazdu.

Podrobný popis

Elektrický bicykel Eleglide Tankroll je navrhnutý pre tých, ktorí hľadajú kombináciu výkonu, štýlu a funkčnosti. S 500W motorom a 10Ah 48V batériou poskytuje tento bicykel dostatočný výkon pre rôzne typy terénov. Čierna farba a moderný dizajn zaručujú, že budete na cestách vždy vyzerať dobre. Maximálna rýchlosť 25 km/h a dojazd 65-70 km s asistenciou pedálov umožňujú dlhé a pohodlné cestovanie bez obáv z vybitia. Rozmery bicykla 189 x 66 x 119 cm a nosnosť 120kg svedčia o jeho robustnosti a odolnosti, zatiaľ čo hmotnosť 31 kg zaisťuje relatívnu prenosnosť. S ochranou IPX4 je bicykel chránený proti striekajúcej vode, čo je ideálne pre jazdu v rôznych poveternostných podmienkach. Nabíjanie batérie trvá len 6,5 hodiny, takže vaša dobrodružstvá môžu pokračovať s minimálnym prerušením.

Technické špecifikácie

Maximálna rýchlosť: 25 km/h
Dojazd na nabitie: 65-70 km (s asistenciou pedálov)
Farba: Čierna
Nosnosť: 120 kg
Čas nabíjania: 6,5 hodiny
Kolesá: 26 palcov
Hmotnosť: 31 kg
Rozmery (D x Š x V): 189 x 66 x 119 cm
Výkon motoru: 500 W
Kapacita batérie: 48 V 10 Ah
Vodeodolnosť: IPX4

Bezpečnosť a komfort

Eleglide Tankroll je vybavený predným odpružením pre pohodlnú jazdu aj na nerovných cestách. Predné LED svetlo zabezpečuje dobrú viditeľnosť v noci a za zlých svetelných podmienok. Dvojité kotúčové brzdy ponúkajú vynikajúcu brzdnú silu pre bezpečné zastavenie. Inteligentný LCD displej poskytuje všetky dôležité informácie o jazde a stave batérie, čo z tohto bicykla robí nielen výkonný, ale aj inteligentný dopravný prostriedok.

Produkt, ktorý hľadáte už nie je v predaji.

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Elektrický bicykel Eleglide M1 PLUS je pravým zázrakom modernej technológie a cyklistiky. Tento štýlový bicykel v čiernej farbe vás oslní nielen svojím dizajnom, ale aj výkonom a výbavou. S maximálnou rýchlosťou 25 km/h a výkonom 500 W ponúka jazdcovi neobmedzenú slobodu pohybu. Jeho impozantné tučné 26 palcové kolesá zaručujú spoľahlivosť a stabilitu na každom type povrchu. So 7-stupňovým prevodovým systémom môžete jednoducho prispôsobiť vašu jazdu podľa aktuálneho terénu a vašich preferencií. Pre ešte väčší komfort je tento elektrický bicykel vybavený predným odpružením, ktoré zjemní jazdu aj na nerovných cestách. Silné predné LED svetlo vám poskytne jasný a viditeľný pohľad na cestu za každých svetelných podmienok. Kvalitné dvojité kotúčové brzdy zaistia spoľahlivé, bezpečné a rýchle zastavenie vždy, keď to budete potrebovať.

Výnimočný dojazd na jedno nabitie, ktorý sa pohybuje v rozmedzí 65-70 km s asistenciou pedálov, vás nikdy nezradí. A keďže má nosnosť až 120 kg, môžete si byť istí, že Eleglide M1 PLUS vás podrží, či už jazdíte sami alebo s nákladom v podobe batožiny, či nákupu. Nabíjanie je rýchle a efektívne. S časom nabíjania len 6,5 hodiny budete môcť čo najskôr vyraziť na ďalšiu dobrodružnú jazdu. Inteligentný LCD displej vám poskytne všetky potrebné informácie o vašej jazde a o stave batérie, čo robí z tohto bicykla nielen výkonný stroj, ale aj múdreho spoločníka.

Eleglide M1 PLUS je viac než len bicykel. Je to revolúcia v pohybe, spájajúca moderný dizajn s výkonom a bezpečnosťou. Choďte do sveta s eleganciou a rýchlosťou, ktorú si zaslúžite a presvedčte sa sami, prečo je tento elektrický bicykel taký výnimočný.

Podrobnosti:

Max. rýchlosť: 25 km/h
Max. dojazd na nabitie: 65-70 km (s asistenciou pedálov)
Farba: Čierna
Nosnosť: 120 kg
Čas nabíjania: 6,5 hodiny
Kolesá: 26“
Hmotnosť: 31 kg
Rozmery (D x Š x V): 189 x 66 x 119 cm
Výkon: 500 W
Batéria: 48 V 10 Ah
Vodeodolnosť: IPX4

Pre viac informácií a vizuálny prehľad funkcií a vlastností elektrického bicykla Eleglide M1 PLUS si môžete pozrieť video na YouTube

Ďalšie informácie

Výkon motoru

Batéria

Farba

Dojazd

Rýchlosť

Rozmery

Maximálna hmotnosť jazdca

Doba nabíjania

Váha zariadenia

Vodeodolnosť

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Elektrický bicykel Eleglide Tankroll Elektrický bicykel Eleglide Tankroll
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: