Zľava!

Elektrický bicykel Engwe C20 PRO

849.60

-24%
Krátky popis

Elektrický bicykel Engwe C20 PRO ponúka štýlový dizajn, vysokú efektivitu a flexibilitu s 250W motorom, 48V 15,6Ah batériou a dojazdom až 130 km. Ideálny pre mestské dojazdy a rekreačné jazdenie, s maximálnou rýchlosťou 25 km/h a nosnosťou 150 kg. Skladacia konštrukcia a 6 hodín nabíjania sú perfektné pre životný štýl na cestách.

Dizajn a konštrukcia

Moderný čierny rám a skladacia konštrukcia elektrického bicykla Engwe C20 PRO zabezpečujú nielen estetický vzhľad, ale aj praktickosť pre ľahké prenášanie a skladovanie. Rozmery 159 x 52 x 120 cm poskytujú pohodlnú jazdu pre všetkých jazdcov.

Motor a batéria

Výkonný 250W motor a dlhotrvajúca 48V 15,6Ah batéria zaručujú hladkú jazdu a výborný dojazd až 130 km, čo je ideálne pre dlhé dojazdy alebo celodenné výlety bez potreby častého nabíjania.

Rýchlosť a nosnosť

S maximálnou rýchlosťou 25 km/h a nosnosťou 150 kg, Engwe C20 PRO je robustný a spoľahlivý spoločník na cesty do práce aj na víkendové výlety.

Bezpečnosť a komfort

Dvojité zadné kotúčové brzdy, LED svetlo a klaksón zvyšujú bezpečnosť jazdca, zatiaľ čo 20-palcové kolesá zabezpečujú pohodlnú jazdu aj na nerovných povrchoch.

Praktickosť a použitie

Engwe C20 PRO je navrhnutý pre tých, ktorí hľadajú ekologický a flexibilný spôsob dopravy. Skladacia funkcia a kompatibilita s kombinovanou dopravou robia tento bicykel ideálnym riešením pre mestský život.

Technické špecifikácie

Detailné technické parametre ako max. rýchlosť 25 km/h, dojazd 130 km, nosnosť 150 kg, čas nabíjania 6 hodín, veľkosť kolies 20“, hmotnosť 25 kg, rozmery 159 x 52 x 120 cm, výkon 250 W a kapacita batérie 48 V 15.6 Ah poskytujú kompletný prehľad o výkonnosti a možnostiach bicykla.

Produkt, ktorý hľadáte už nie je v predaji.

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Elektrický bicykel Engwe C20 PRO je moderným a štýlovým spoločníkom pre každodenné dojazdy do práce, ale aj pre voľnočasové výlety. S kombináciou elektrickej energie a klasického pedálovania ponúka tento bicykel pohodlnú a efektívnu alternatívu k tradičným dopravným prostriedkom.

Dizajn a konštrukcia
Bicykel má čierny rám s čistými líniami, ktorý je nielen vizuálne príťažlivý, ale aj funkčný. Jeho skladacia konštrukcia umožňuje ľahké prenášanie a skladovanie, čo je ideálne pre mestských obyvateľov s obmedzeným priestorom. Rozmery bicykla sú 159 x 52 x 120 cm, čo zabezpečuje komfortnú jazdu pre rôzne výšky jazdcov.

Motor a batéria
Srdcom bicykla je 250W motor, ktorý je napájaný 48V 15,6Ah batériou. Táto kombinácia poskytuje dostatočný výkon pre hladkú jazdu v meste aj na miernom kopci. S plne nabitou batériou môžete dosiahnuť dojazd až 130 km (v závislosti od jazdného režimu a pomoci pedálov), čo je viac než dostatočné pre denné dojazdy. Doba nabíjania batérie je približne 6 hodín.

Rýchlosť a nosnosť
Engwe C20 PRO dosahuje maximálnu rýchlosť 25 km/h, čo je v súlade s predpismi pre elektrické bicykle v mnohých krajinách. Bicykel je navrhnutý tak, aby uniesol nosnosť až 150 kg, čo umožňuje prepravu ťažších jazdcov alebo nákladu.

Bezpečnosť a komfort
Bezpečnosť je zabezpečená dvojitými zadnými kotúčovými brzdami, ktoré poskytujú vynikajúcu brzdnú silu v každých podmienkach. LED svetlo a klaksón sú štandardnými prvkami, ktoré zvyšujú viditeľnosť a bezpečnosť jazdca v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok. 20-palcové kolesá zabezpečujú pohodlnú jazdu aj na nerovných povrchoch.

Praktickosť a použitie
Engwe C20 PRO je ideálny pre tých, ktorí hľadajú flexibilný a ekologický spôsob dopravy. Vďaka svojej skladacej funkcii je vhodný pre kombinovanú dopravu (napr. s autom alebo verejnou dopravou) a pre ľudí s obmedzeným úložným priestorom. Bicykel je tiež vhodný pre rekreačné jazdenie po meste alebo na vidieku.

Parametre:

– Max. rýchlosť: 25 km/h
– Max. dojazd na nabitie: 130 km
– Nosnosť: 150 kg
– Čas nabíjania: 6 hodín
– Kolesá: 20“
– Hmotnosť: 25 kg
– Rozmery (D x Š x V): 159 x 52 x 120 cm
– Výkon: 250 W
– Batéria: 48 V 15.6 Ah

Pre viac informácií a vizuálny prehľad bicykla Engwe C20 PRO si môžete pozrieť video na YouTube

Ďalšie informácie

Výkon motoru

Batéria

Farba

Dojazd

Rýchlosť

Rozmery

Maximálna hmotnosť jazdca

Doba nabíjania

Váha zariadenia

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Elektrický bicykel Engwe C20 PRO Elektrický bicykel Engwe C20 PRO
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: