Zľava!

Elektrický bicykel FIIDO M21

1,250.00

-10%
Krátky popis

Elektrický bicykel FIIDO M21 je výkonný a štýlový spoločník pre každodenné dobrodružstvá. S 500W motorom, 100 km dojazdom, maximálnou rýchlosťou 40 km/h, a skladacím dizajnom, je tento bicykel ideálny pre mestské dochádzanie aj víkendové výlety. Čierna farba, robustná konštrukcia s nosnosťou 120 kg, a IP54 odolnosťou voči vode a prachu, FIIDO M21 spája pohodlie, bezpečnosť a výkon.

Výkon a dojazd

Srdcom elektrického bicykla FIIDO M21 je silný 500W motor, ktorý zabezpečuje hladkú jazdu. Vďaka 48V 11,6Ah batérii poskytuje dojazd až 100 km, čo je viac než dostatočné pre denné cesty do práce alebo dlhšie výlety. Maximálna rýchlosť 40 km/h umožňuje efektívne cestovanie mestom aj okolím.

Konštrukcia a dizajn

FIIDO M21 vyniká skladacím mechanizmom, ktorý uľahčuje prepravu a uskladnenie. S rozmermi 172 x 26 x 106 cm a hmotnosťou 25 kg je tento elektrický bicykel praktický a ľahko prenosný. Čierna farba a štýlový vzhľad z neho robia atraktívny dopravný prostriedok.

Bezpečnosť a pohodlie

Pre pohodlnú jazdu na každom povrchu je FIIDO M21 vybavený predným odpružením a 20“ kolesami. Predné LED svetlo zvyšuje bezpečnosť v noci a certifikácia IP54 zaručuje odolnosť proti vode a prachu.

Použitie a údržba

S dobou nabíjania iba 7 hodín je elektrický bicykel FIIDO M21 vždy pripravený na použitie. Jednoduchá obsluha a minimálna údržba robia z tohto bicykla spoľahlivého partnera pre každodenné dobrodružstvá.

Zhrnutie

Elektrický bicykel FIIDO M21 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu výkonu, pohodlia a praktickosti. S robustnou konštrukciou, vysokou nosnosťou a skvelým dojazdom je tento bicykel pripravený na akékoľvek výzvy mestského života alebo prírodného terénu.

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Elektrický bicykel FIIDO M21 je moderným spoločníkom pre každého, kto hľadá spoľahlivý a výkonný dopravný prostriedok. S kombináciou horského bicykla a skladacieho dizajnu ponúka tento model vynikajúcu flexibilitu a pohodlie pri každodennom používaní.

Výkon a dojazd:
Srdcom bicykla je 500W motor, ktorý zabezpečuje dostatočný výkon pre rýchle a hladké cestovanie. Vďaka 48V 11,6Ah batérii poskytuje FIIDO M21 impozantný dojazd až 100 km s pomocou pedálov, čo je ideálne pre dlhšie výlety alebo denné dochádzanie do práce. Maximálna rýchlosť 40 km/h umožňuje rýchle a efektívne cestovanie.

Konštrukcia a dizajn:
Bicykel je navrhnutý s ohľadom na pohodlie a praktickosť. Jeho skladací mechanizmus uľahčuje prepravu a skladovanie v malých priestoroch, čo je obzvlášť užitočné pre mestských obyvateľov alebo pre tých, ktorí bicykel kombinujú s verejnou dopravou. Robustná konštrukcia s nosnosťou až 120 kg a hmotnosťou 25 kg zaručuje, že bicykel je stabilný a zároveň ľahko prenosný.

Bezpečnosť a pohodlie:
FIIDO M21 je vybavený predným odpružením a 20“ kolesami, ktoré zabezpečujú pohodlnú jazdu aj na nerovnom teréne. Predné LED svetlo zvyšuje viditeľnosť a bezpečnosť počas nočných jazd. Bicykel je tiež certifikovaný s IP54, čo znamená, že je odolný voči striekajúcej vode a prachu.

Použitie a údržba:
FIIDO M21 je jednoduchý na obsluhu a údržbu. S dobou nabíjania 7 hodín môžete bicykel ľahko nabíjať cez noc a byť pripravený na ďalší deň. Elektrický bicykel je vhodný pre rôzne typy používateľov, od dobrodruhov po tých, ktorí hľadajú ekologický spôsob dopravy.

Zhrnutie:
Elektrický bicykel FIIDO M21 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie výkonu, pohodlia a praktickosti. Či už potrebujete bicykel na denné dochádzanie, víkendové výlety alebo len na pohodlné prepravovanie po meste, FIIDO M21 je pripravený splniť vaše požiadavky.

Parametre:

Max. rýchlosť: 40 km/h

Max. dojazd na nabitie: 100 km

Farba: Čierna

Nosnosť: 120 kg

Čas nabíjania: 7 hodín

Kolesá: 20“

Hmotnosť: 25 kg

Rozmery (D x Š x V): 172 x 26 x 106 cm

Výkon: 500 W

Batéria: 48 V 11.6 Ah

Vodeodolnosť: IP54

Ďalšie informácie

Výkon motoru

Batéria

Farba

Dojazd

Rýchlosť

Rozmery

Maximálna hmotnosť jazdca

Doba nabíjania

Váha zariadenia

Vodeodolnosť

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Elektrický bicykel FIIDO M21 Elektrický bicykel FIIDO M21
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: