Elektrický bicykel GOGOBEST R2

Krátky popis

Elektrický bicykel GOGOBEST R2 ponúka dizajn, výkon a pohodlie. S 250W motorom, 36V 9,6Ah batériou a dojazdom 80 km s asistenciou pedálov, je ideálny pre mestskú aj vidiecku jazdu. Nabíja sa za 5 hodín, dosahuje rýchlosť 32 km/h a je dostupný v troch farebných prevedeniach. Váha 26 kg, nosnosť 100 kg, rozmery 175 x 23 x 100 cm a ochrana IP65.

Podrobný popis

Elektrický bicykel GOGOBEST R2 je moderným a štýlovým spoločníkom pre každého cyklistu. S 250W motorom a 36V 9,6Ah batériou poskytuje hladkú jazdu s maximálnou rýchlosťou 32 km/h. Dojazd až 80 km s asistenciou pedálov znamená, že môžete na jedno nabitie precestovať dlhé vzdialenosti. S rýchlym dobíjaním za 5 hodín ste rýchlo pripravení na ďalšiu jazdu. Nosnosť 100 kg a rozmery 175 x 23 x 100 cm zabezpečujú komfort a bezpečnosť pre rôzne typy jazdcov. Dostupný v oranžovej, zelenej a čiernej farbe, s hmotnosťou 26 kg a ochranou IP65, je tento bicykel ideálny pre každodenné dojazdy aj rekreačnú jazdu.

Technické špecifikácie

Motor: 250W pre efektívnu jazdu. Batéria: 36V 9,6Ah pre dlhý dojazd. Dojazd: 80 km (s asistenciou pedálov) pre dlhé trasy. Rýchlosť: 32 km/h pre rýchle presuny. Rozmery: 175 x 23 x 100 cm pre pohodlné používanie. Nosnosť: 100 kg pre rôzne typy jazdcov. Doba nabíjania: 5 hodín pre rýchle obnovenie energie. Hmotnosť: 26 kg pre ľahkú prenosnosť. Vodeodolnosť: IP65 pre jazdu v každom počasí.

Bezpečnosť a dizajn

GOGOBEST R2 je vybavený kotúčovými brzdami pre maximálnu bezpečnosť. Silné predné svetlo zvyšuje viditeľnosť a bezpečnosť v noci. LCD displej poskytuje všetky dôležité informácie o jazde. Dostupný v troch atraktívnych farbách – oranžovej, zelenej a čiernej, umožňuje vybrať si bicykel podľa osobného štýlu. S hmotnosťou 26 kg je ľahko prenosný a vhodný pre mestské prostredie aj prepravu.

Ekológia a využitie

Elektrické bicykle ako GOGOBEST R2 sú ekologickou voľbou pre modernú mobilitu. Ponúkajú efektívny spôsob dopravy bez emisií, čím prispievajú k ochrane životného prostredia. Ideálne pre denné dojazdy do práce, nákupy alebo víkendové výlety do prírody.


Široká ponuka produktov a príslušenstva
Služby záručného a po-záručného servisu
Predĺžené odstúpenie od zmluvy do 20 dní
Servis a expresné riešenie reklamácií


Produkt, ktorý hľadáte už nie je v predaji.

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Elektrický bicykel GOGOBEST R2 je špičkovým spoločníkom pre všetkých, ktorí hľadajú spojenie dizajnu, výkonu a pohodlia. Tento model je ideálny pre tých, ktorí chcú premeniť každodennú dopravu na zábavu alebo pre cyklistov, ktorí túžia po dlhších výletoch bez obáv z vybitia batérie.

Srdcom bicykla je 250W motor, ktorý zabezpečuje hladkú a efektívnu jazdu. Vďaka nemu môžete dosiahnuť maximálnu rýchlosť až 32 km/h, čo je viac než dostatočné pre mestskú aj vidiecku cyklistiku. Motor je napájaný 36V 9.6Ah batériou, ktorá poskytuje výbornú dojazdovú vzdialenosť až 80 km s asistenciou pedálov, čo znamená, že na jedno nabitie môžete absolvovať dlhé trasy bez potreby ďalšieho dobíjania.

Doba nabíjania batérie je len 5 hodín, takže po krátkej prestávke môžete byť opäť pripravení na cestu. Tento bicykel je navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym typom jazdcov, s maximálnou nosnosťou až 100 kg a rozmery 175 x 23 x 100 cm, čo z neho robí robustného, ale zároveň mobilného spoločníka.

GOGOBEST R2 je vybavený kotúčovými brzdami, ktoré zaručujú bezpečné a spoľahlivé zastavenie v akýchkoľvek podmienkach. Bezpečnosť pri jazde v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok zvyšuje silné predné svetlo. Na palubnom LCD displeji môžete sledovať všetky dôležité informácie, ako sú rýchlosť, dojazd, úroveň nabitia batérie a ďalšie.

Čo sa týka dizajnu, GOGOBEST R2 je naozaj výnimočný. Je dostupný v troch farebných prevedeniach – oranžovej, zelenej a čiernej, čo vám umožní vybrať si presne podľa vášho štýlu. S hmotnosťou len 26 kg je tento elektrický bicykel pohodlne prenosný, čo oceníte pri preprave alebo skladovaní.

Vďaka stupňu ochrany IP65 je bicykel chránený proti prachu a striekajúcej vode, takže ho môžete používať v rôznych poveternostných podmienkach bez obáv o poškodenie elektroniky.

Elektrické bicykle ako GOGOBEST R2 sú stále populárnejšie nielen medzi pánskymi jazdcami, ale aj medzi širokou verejnosťou, ktorá hľadá ekologické a efektívne riešenie pre svoje denné dojazdy alebo rekreačnú jazdu.

Parametre:

Výkon motoru: 250 W
Batéria: 36 V 9.6 Ah
Farba: Oranžová, Zelená, Čierna
Dojazd: 80 km (s asistenciou pedálov)
Rýchlosť: 32 km/h
Rozmery (D x Š x V): 175 x 23 x 100 cm
Maximálna hmotnosť jazdca: 100 kg
Doba nabíjania: 5 hodín
Váha zariadenia: 26 kg
Vodeodolnosť: IP65

Ďalšie informácie

Batéria

Doba nabíjania

Dojazd

Farba

, ,

Maximálna hmotnosť jazdca

Rozmery

Rýchlosť

Váha zariadenia

Vodeodolnosť

Výkon motoru

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Elektrický bicykel GOGOBEST R2 Elektrický bicykel GOGOBEST R2
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: