Zľava!

Elektrický bicykel Kaisda K6

852.00

-13%
Popis produktu

Elektrický bicykel Kaisda K6 je výnimočným produktom, ktorý kombinuje štýl, pohodlie a výkon. Tento bicykel je navrhnutý s dôrazom na detaily a je ideálnym spoločníkom pre každodenné cestovanie po meste alebo pre dlhšie výlety. Bicykel je vybavený silným 350W motorom, ktorý dokáže dosiahnuť maximálnu rýchlosť 32 km/h. Tento bicykel je schopný prejsť až 30 km na jedno nabitie, čo je viac než dostatočné pre bežné mestské cestovanie. Batéria s kapacitou 10Ah 36V sa nabíja približne 6-7 hodín, takže ju môžete pohodlne nabíjať cez noc a ráno vyrážať na cesty.

Konštrukcia a dizajn

Bicykel je vyrobený z pevného oceľového rámu, ktorý je schopný uniesť až 150 kg. Samotný bicykel váži 32 kg, čo umožňuje jeho jednoduché prenášanie a skladovanie. Rozmery bicykla sú 182 x 64 x 108 cm, čo z neho robí kompaktný a praktický dopravný prostriedok. Jednou z hlavných výhod tohto bicykla je jeho zaujímavý retro štýl, ktorý očarí najmä dámy. Bicykel je vybavený pohodlným sedadlom a veľkými 26“ kolesami, ktoré zabezpečujú plynulú a príjemnú jazdu. Bicykel je tiež vybavený nosičom, ktorý umožňuje prenášanie nákupu alebo iných vecí.

Bezpečnostné prvky

Pre bezpečnú jazdu počas tmy je bicykel vybavený silnými LED svetlami. Na kvalitnom LED displeji môžete sledovať všetky potrebné informácie o vašej jazde.

Technické parametre

Elektrický bicykel Kaisda K6 je zaradený do kategórií Elektrické bicykle, Elektrické bicykle – Crossové, Elektrické bicykle – Dámske, Elektrické bicykle – Mestské. Parametre: Max. rýchlosť: 32 km/h, Max. dojazd na nabitie: 30 km, Nosnosť: 150 kg, Čas nabíjania: 6-7 hodín, Kolesá: 26“, Hmotnosť: 32 kg, Rozmery (D x Š x V): 182 x 64 x 108 cm, Výkon: 350W, Batéria: 10Ah 36V, Farba: Čierna, Uhol stúpania: do 25°, Výška jazdca: 160-180 cm.

Produkt, ktorý hľadáte už nie je v predaji.

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Elektrický bicykel Kaisda K6 je výnimočným produktom, ktorý kombinuje štýl, pohodlie a výkon. Tento bicykel je navrhnutý s dôrazom na detaily a je ideálnym spoločníkom pre každodenné cestovanie po meste alebo pre dlhšie výlety.

Elektrický bicykel Kaisda K6 je vybavený silným 350W motorom, ktorý dokáže dosiahnuť maximálnu rýchlosť 32 km/h. Tento bicykel je schopný prejsť až 30 km na jedno nabitie, čo je viac než dostatočné pre bežné mestské cestovanie. Batéria s kapacitou 10Ah 36V sa nabíja približne 6-7 hodín, takže ju môžete pohodlne nabíjať cez noc a ráno vyrážať na cesty.

Bicykel je vyrobený z pevného oceľového rámu, ktorý je schopný uniesť až 150 kg. Samotný bicykel váži 32 kg, čo umožňuje jeho jednoduché prenášanie a skladovanie. Rozmery bicykla sú 182 x 64 x 108 cm, čo z neho robí kompaktný a praktický dopravný prostriedok.

Jednou z hlavných výhod tohto bicykla je jeho zaujímavý retro štýl, ktorý očarí najmä dámy. Bicykel je vybavený pohodlným sedadlom a veľkými 26“ kolesami, ktoré zabezpečujú plynulú a príjemnú jazdu. Bicykel je tiež vybavený nosičom, ktorý umožňuje prenášanie nákupu alebo iných vecí.

Pre bezpečnú jazdu počas tmy je bicykel vybavený silnými LED svetlami. Na kvalitnom LED displeji môžete sledovať všetky potrebné informácie o vašej jazde.

Elektrický bicykel Kaisda K6 je zaradený do kategórií Elektrické bicykle, Elektrické bicykle – Crossové, Elektrické bicykle – Dámske, Elektrické bicykle – Mestské.

Parametre:
– Max. rýchlosť: 32 km/h
– Max. dojazd na nabitie: 30 km
– Nosnosť: 150 kg
– Čas nabíjania: 6-7 hodín
– Kolesá: 26“
– Hmotnosť: 32 kg
– Rozmery (D x Š x V): 182 x 64 x 108 cm
– Výkon: 350W
– Batéria: 10Ah 36V
– Farba: Čierna
– Uhol stúpania: do 25°
– Výška jazdca: 160-180 cm

Ďalšie informácie

Výkon motoru

Batéria

Farba

Dojazd

Rýchlosť

Rozmery

Maximálna hmotnosť jazdca

Doba nabíjania

Váha zariadenia

Uhol stúpania

Výška Jazdca

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Elektrický bicykel Kaisda K6 Elektrický bicykel Kaisda K6
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: