Zľava!

Elektrický bicykel KUGOO Kirin V2 pro

680.56

-10%
Krátky popis

Elektrický bicykel KUGOO Kirin V2 pro je špičkovým dopravným prostriedkom pre milovníkov ekologickej jazdy. S čiernym dizajnom, maximálnou rýchlosťou 25 km/h a dojazdom až 55 km s asistenciou pedálov, tento model je ideálny pre mestské dobrodružstvá aj výlety do prírody. Výkonný 430W motor, 14″ kolesá a vodeodolnosť IP54 zaručujú pohodlnú a bezpečnú jazdu v akomkoľvek počasí. S nosnosťou 100 kg, hmotnosťou 20 kg a rozmermi 117,8 x 45 x 102,2 cm, je KUGOO Kirin V2 pro ľahko prenosný a vhodný pre každodenné použitie. Nabíjanie trvá 5-6 hodín, čo znamená, že váš bicykel bude rýchlo pripravený na ďalšiu jazdu.

Podrobný popis

Elektrický bicykel KUGOO Kirin V2 pro predstavuje kombináciu moderného dizajnu, výkonu a udržateľnosti. S integrovaným predným LED svetlom a dvojitými kotúčovými brzdami poskytuje tento bicykel nielen štýl, ale aj bezpečnosť. Batéria s kapacitou 36 V 7,5 Ah zabezpečuje dlhé hodiny jazdy bez potreby častého nabíjania. Výkon 430 W motoru a vodeodolnosť IP54 sú zárukou spoľahlivosti v rôznych jazdných podmienkach. Nosnosť až 100 kg a hmotnosť bicykla len 20 kg robia z KUGOO Kirin V2 pro ideálneho spoločníka pre každého, kto hľadá mobilnú a efektívnu alternatívu k tradičným dopravným prostriedkom.

Technické špecifikácie

Maximálna rýchlosť bicykla je 25 km/h, čo umožňuje rýchle a efektívne cestovanie mestom. Dojazd na jedno nabitie je impozantných 55 km s asistenciou pedálov, čo je ideálne pre dlhšie výlety alebo každodenné dochádzanie. Čas nabíjania 5-6 hodín znamená, že bicykel je vždy pripravený na použitie bez dlhého čakania. Rozmery bicykla (117,8 x 45 x 102,2 cm) sú navrhnuté tak, aby vyhovovali väčšine užívateľov a umožnili ľahké skladovanie. Výkon 430 W a batéria 36 V 7.5 Ah poskytujú dostatok sily pre všetky vaše dobrodružstvá.

Bezpečnosť a pohodlie

Dvojité kotúčové brzdy zabezpečujú vynikajúcu brzdnú silu pre bezpečné zastavenie v akýchkoľvek podmienkach. 14″ kolesá a vodeodolnosť IP54 zaručujú stabilnú a bezpečnú jazdu aj na mokrých alebo nerovných povrchoch. Integrované predné LED svetlo zvyšuje viditeľnosť a bezpečnosť počas nočných jazd, čo je nevyhnutné pre každého cyklistu.

Dizajn a mobilita

Čierna farba a štýlový dizajn robia z KUGOO Kirin V2 pro nielen funkčný, ale aj vizuálne príťažlivý elektrický bicykel. Jeho hmotnosť 20 kg a kompaktné rozmery umožňujú ľahké prenášanie a skladovanie, čo je obzvlášť užitočné pre tých, ktorí žijú v mestskom prostredí alebo majú obmedzený skladovací priestor.

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Elektrický bicykel KUGOO Kirin V2 pro je moderným a inovatívnym dopravným prostriedkom, ktorý kombinuje pohodlie, efektivitu a štýl. S dojazdom 55 km s asistenciou pedálov ponúka tento bicykel nekonečné hodiny zábavy a dobrodružstiev, či už na cestách mesta alebo v prírode.

Čierna farba a štýlový dizajn tohto elektrického bicykla z neho robia nielen praktického spoločníka na každodenné použitie, ale aj atraktívny doplnok. S maximálnou rýchlosťou 25 km/h je ideálny pre rýchle a bezpečné presuny po meste bez toho, aby ste museli mať vodičský preukaz.

14″ kolesá zabezpečujú pohodlnú jazdu a dobrú ovládateľnosť, zatiaľ čo integrované predné LED svetlo zvyšuje viditeľnosť a bezpečnosť počas nočných jazd. Výkon 430 W motoru poskytuje dostatočnú silu pre hladké zdolávanie kopcov a rýchle zrýchlenie.

Nosnosť až 100 kg umožňuje používanie bicykla aj pre ťažších jazdcov, pričom hmotnosť bicykla je len 20 kg, čo uľahčuje jeho prenášanie. Čas nabíjania 5-6 hodín je pomerne krátky vzhľadom na poskytovaný dojazd, čo znamená, že bicykel bude rýchlo pripravený na ďalšiu jazdu.

Batéria s kapacitou 36 V 7,5 Ah zabezpečuje dostatočnú energiu pre dlhé výlety bez obáv z vybitia. Vodeodolnosť IP54 znamená, že bicykel je odolný voči striekajúcej vode, takže sa nemusíte obávať jazdy v daždi.

Dvojité kotúčové brzdy poskytujú vynikajúcu brzdnú silu a sú nevyhnutné pre bezpečnú jazdu v rôznych podmienkach. Rozmery bicykla (117,8 x 45 x 102,2 cm) sú kompaktné a umožňujú ľahké skladovanie aj v menších priestoroch.

Elektrický bicykel KUGOO Kirin V2 pro je ideálny pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý, štýlový a ekologický spôsob dopravy. Či už potrebujete rýchlo dostať do práce, vyraziť na výlet alebo len užívať voľný čas, tento bicykel je pripravený splniť vaše potreby.

Parametre:

Max. rýchlosť: 25 km/h

Max. dojazd na nabitie: 55 km (s asistenciou pedálov)

Farba: Čierna

Nosnosť: 100 kg

Čas nabíjania: 5-6 hodín

Kolesá: 14“

Hmotnosť: 20 kg

Rozmery (D x Š x V): 117,8 x 45 x 102,2 cm

Výkon: 430 W

Batéria: 36 V 7.5 Ah

Vodeodolnosť: IP54

Ďalšie informácie

Batéria

Farba

Dojazd

Rýchlosť

Rozmery

Maximálna hmotnosť jazdca

Doba nabíjania

Váha zariadenia

Vodeodolnosť

Výkon motoru

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Elektrický bicykel KUGOO Kirin V2 pro Elektrický bicykel KUGOO Kirin V2 pro
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: