Zľava!

Elektrický longboard Benchwheel E-S

399.00

-57%
Detaily

Elektrický longboard Benchwheel E-S je kompaktný a ľahko prenosný produkt v kategórii E-skateboardy s rozmiermi 94 x 20 x 28 cm a hmotnosťou len 5 kg. Poháňaný silným 1000W motorom, dosahuje maximálnu rýchlosť až 25 km/h a je schopný uniesť jazdca s hmotnosťou až 100 kg. Batéria 2,5Ah 36V 90Wh poskytuje dostatočnú energiu na jazdu na vzdialenosť až 10 km na jedno nabitie a nabíja sa približne 1-2 hodiny.

Popis

Elektrický skateboard Benchwheel E-S je navrhnutý tak, aby bol jednoduchý na ovládanie. S jeho bezdrôtovým ovládačom môžete ľahko ovládať rýchlosť a smer jazdy. Tento skateboard je tiež vybavený LED svetlami pre lepšiu viditeľnosť pri jazde v noci. Je ideálny pre každodenné dojazdenie do práce, školy alebo len pre zábavu.

Parametre

– Rozmery: 94 x 20 x 28 cm – Maximálna hmotnosť jazdca: 100 kg – Výkon: 1000W – Dosah: 10 km – Maximálna rýchlosť: 25 km/h – Doba nabíjania: 1-2 hodiny – Hmotnosť: 5 kg – Kapacita batérie: 2,5Ah 36V 90Wh – Kategória: E-skateboardy

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Elektrický longboard Benchwheel E-S je výnimočný produkt v kategórii E-skateboardy, ktorý ponúka jedinečnú kombináciu výkonu, pohodlia a štýlu. S jeho rozmiermi 94 x 20 x 28 cm a hmotnosťou len 5 kg, je tento skateboard kompaktný a ľahko prenosný, čo ho robí ideálnym pre cestovanie po meste alebo pre rýchle presuny na krátke vzdialenosti.

Benchwheel E-S je poháňaný silným 1000W motorom, ktorý dokáže dosiahnuť maximálnu rýchlosť až 25 km/h. Tento výkon umožňuje jazdcovi plynulý a rýchly pohyb, dokonca aj na strmých kopcoch. Skateboard je schopný uniesť jazdca s hmotnosťou až 100 kg, čo ho robí vhodným pre dospelých aj mladistvých.

Skateboard je vybavený batériou 2,5Ah 36V 90Wh, ktorá poskytuje dostatočnú energiu na jazdu na vzdialenosť až 10 km na jedno nabitie. Batéria sa nabíja približne 1-2 hodiny, čo znamená, že môžete byť opäť na ceste v krátkom čase.

Elektrický skateboard Benchwheel E-S je navrhnutý tak, aby bol jednoduchý na ovládanie. S jeho bezdrôtovým ovládačom môžete ľahko ovládať rýchlosť a smer jazdy. Tento skateboard je tiež vybavený LED svetlami pre lepšiu viditeľnosť pri jazde v noci.

Tento produkt je ideálny pre každodenné dojazdenie do práce, školy alebo len pre zábavu. Je to skvelý spôsob, ako sa pohybovať po meste, užívať si jazdu a zároveň byť ekologický.

Elektrický skateboard Benchwheel E-S je skutočne vynikajúci produkt, ktorý ponúka vysoký výkon, pohodlie a štýl. Je to ideálny spoločník pre moderného mestského jazdca, ktorý hľadá efektívny a zábavný spôsob, ako sa pohybovať po meste.

Elektrický skateboard z prevedenia E-S, ktorý savyznačuje svojou veľkosťou 36 palcov patrí medzi obľúbené modely. Aj vďaka svojej hmotnosti, ktorá neprekračuje 5 kg, je kompaktný a dá sa jednoducho prenášať aj vo vozidlách MHD.

Výhodou je aj to, že zákon považuje jazdcov na skateboarde stále za chodcov. Aj vďaka tomu sa môžu voľne pohybovať po námestiach či chodníkoch. Maximálna odporúčaná hmotnosť jazdca je na úrovni 130 kilogramov. Prevádzková teplota je daná výrobcom od 10 do 40 stupňov Celzia. Výkon je na úrovni 1000 W a aj vďaka tomu je maximálna rýchlosť na úrovni 25 kilometrov za hodinu.

Počet cyklov batérie je pri paramtroch Li-ion 36V 2500 mAh/90Wh udávaný na počet 800. Nabitie batérie je celkom rýchle, netrvá viac ako 90 minút do plného nabitia.

Parametre:
– Rozmery: 94 x 20 x 28 cm
– Maximálna hmotnosť jazdca: 100 kg
– Výkon: 1000W
– Dosah: 10 km
– Maximálna rýchlosť: 25 km/h
– Doba nabíjania: 1-2 hodiny
– Hmotnosť: 5 kg
– Kapacita batérie: 2,5Ah 36V 90Wh
– Kategória: E-skateboardy

Ďalšie informácie

Rozmery

Maximálna hmotnosť jazdca

Výkon motoru

Dojazd

Rýchlosť

Doba nabíjania

Váha zariadenia

Batéria

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Elektrický longboard Benchwheel E-S Elektrický longboard Benchwheel E-S
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: