Zľava!

Hoverboard Offroad FIRE

175.13

-19%
Detaily

Hoverboard Offroad FIRE je výnimočný produkt, ktorý ponúka jedinečný zážitok z jazdy. S 10 palcovými nafukovacími kolesami a LED osvetlením, tento hoverboard je nielen praktický, ale aj štýlový. Poháňaný dvoma 350W motorami, dosahuje maximálnu rýchlosť 20 km/h a zdoláva svahy s maximálnym sklonom do 25°.

Batéria a doba nabíjania

Hoverboard je vybavený batériou SAMSUNG Li-ION (36V 4,4Ah), ktorá poskytuje dostatočnú energiu pre jazdu na vzdialenosť až 20 km na jedno nabitie. Doba nabíjania batérie je medzi 1-2 hodinami.

Rozmery a hmotnosť

Hoverboard Offroad FIRE je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre jazdcov s hmotnosťou od 25 kg do 130 kg. Jeho kompaktné rozmery 66 x 27 x 27 cm a hmotnosť 14 kg umožňujú ľahké prenášanie a skladovanie.

Podmienky použitia

Tento hoverboard je ideálny pre použitie v rôznych podmienkach, od 10-40°C. S jeho ohnivým dizajnom a vysokou kvalitou výroby je Hoverboard Offroad FIRE skvelou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivý a štýlový hoverboard.

Výhody a vlastnosti

Hoverboard Offroad FIRE ponúka LED osvetlenie a bluetooth reproduktor, ktorý je súčasťou základných dosiek od výrobcov TAO-TAO. Tento výrobca ako aj výrobca batérií Samsung patrí medzi top výrobcov v danom obore.

Použiteľnosť a servis

Gyroboard je vhodný pre najmenších, dospelých a aj pre tých najstarších. Poskytujeme vlastný pozáručný servis, a teda Vám aj po uplynutí 2 rokov vieme zariadenie opraviť, prípadne vymeniť kryty a pod.

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Hoverboard Offroad FIRE je výnimočný produkt, ktorý ponúka jedinečný zážitok z jazdy. Tento hoverboard je vybavený 10 palcovými nafukovacími kolesami, ktoré zabezpečujú pohodlnú a hladkú jazdu aj na nerovnom teréne. S LED osvetlením a bluetooth reproduktorom je tento hoverboard nielen praktický, ale aj štýlový.

Hoverboard Offroad FIRE je poháňaný dvoma 350W motorami, ktoré sa nachádzajú v kolieskach. Tieto motory sú schopné dosiahnuť maximálnu rýchlosť 20 km/h a umožňujú hoverboardu zdolať svahy s maximálnym sklonom do 25°.

Tento hoverboard je vybavený batériou SAMSUNG Li-ION (36V 4,4Ah), ktorá poskytuje dostatočnú energiu pre jazdu na vzdialenosť až 20 km na jedno nabitie. Doba nabíjania batérie je medzi 1-2 hodinami.

Hoverboard Offroad FIRE je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre jazdcov s hmotnosťou od 25 kg do 130 kg. Jeho kompaktné rozmery 66 x 27 x 27 cm a hmotnosť 14 kg umožňujú ľahké prenášanie a skladovanie.

Tento hoverboard je ideálny pre použitie v rôznych podmienkach, od 10-40°C. S jeho ohnivým dizajnom a vysokou kvalitou výroby je Hoverboard Offroad FIRE skvelou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivý a štýlový hoverboard.

Parametre:

– Batéria: SAMSUNG Li-ION (36V 4,4Ah)
– Doba nabíjania: 1-2 hodiny
– Dojazd: 20 km
– Maximálna rýchlosť: 20 km/h
– Maximálny sklon: do 25°
– Hmotnosť: 14 kg
– Rozmery: 66 x 27 x 27 cm
– Motory: 2x350W
– Maximálna nosnosť: 130 kg
– Minimálna nosnosť: 25 kg
– Teplota použitia: 10-40°C
– Kolesá: 10 palcové nafukovacie
– Osvetlenie: LED
– Bluetooth reproduktor: Áno

Použiteľnosť tohto produktu farby Fire (upokojujúcej a prívetivej farby), je podľa nášho názoru tá najlepšia. Toto vyjadrenie vieme obhájiť tým, že zariadenie obsahuje 10 palcové nafukovacie kolieska a najvyššie postavený podvozok oproti ostatným verziám hoverboardov , je teda možné ho využiť aj pri trávnatých povrchoch, lesoch a kamenistých cestách s jamami. Hoverboard obsahuje LED osvetlenie a bluetooth reproduktor, ktorý je súčasťou základných dosiek od výrobcov TAO-TAO. Tento výrobca ako aj výrobca batérií Samsung patrí medzi top výrobcov v danom obore.

  • Výstražné svetielka LED pre bezpečnú jazdu
  • Batérie SAMSUNG Li-ION (36V 4,4Ah)
  • Základné dosky TAO-TAO
  • Bluetooth reproduktor
  • 2x350W motory nachádzajúce sa v kolieskach

Gyroboard je vhodný pre najmenších, dospelých a aj pre tých najstarších. Spôsobilosť jazdca sa teda neurčuje podľa veku ale podľa váhy, ktorá je minimálne 25 kg a maximálne 130 kg. Váha je jedným z mnoho faktorov určujúcich dojazd zariadenia na jedno nabitie. Je dobré spomenúť napríklad počasie, štýl jazdenia a náročnosť terénu. V technických parametroch od výrobcov je udávaný dojazd 20 km. Treba upozorniť, že tento dojazd má skôr informačný charakter. Zaujímavé je spomenúť že ak by ste si vybrali toto zariadenie, za 1 € by ste boli schopný prejsť niečo okolo 1000 km. Výhodou oproti konkurencii je , že poskytujeme vlastný pozáručný servis a teda Vám aj po uplynutí 2 rokov vieme zariadenie opraviť, prípadne vymeniť kryty a pod.

Ďalšie informácie

Batéria

Doba nabíjania

Dojazd

Farba

Maximálna hmotnosť jazdca

Minimálna hmotnosť jazdca

Rozmery

Rýchlosť

Uhol stúpania

Váha zariadenia

Vhodná teplota na jazdenie

Výkon motoru

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Hoverboard Offroad FIRE Hoverboard Offroad FIRE
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: