Zľava!

Hoverboard Lambo Biely

143.00

-24%
Popis produktu

Hoverboard Lambo Biely je výnimočný produkt, ktorý kombinuje štýlový dizajn a vysokú funkčnosť. Navrhnutý v štýle bieleho Lamborghini, tento hoverboard je vybavený 8-palcovými kolesami, LED osvetlením a Bluetooth reproduktorom. Poháňaný dvoma 350W motorami, dosahuje maximálnu rýchlosť 20 km/h a je schopný prekonať svahy až do uhla 20°.

Technické špecifikácie

Hoverboard Lambo Biely je vybavený batériou SAMSUNG Li-ION (36V 4,4Ah), ktorá poskytuje dostatočnú energiu pre jazdu na vzdialenosť až 20 km. Doba nabíjania batérie je medzi 1 až 2 hodinami. Tento hoverboard je navrhnutý tak, aby bol schopný uniesť jazdcov s hmotnosťou od 25 kg až do 130 kg. Rozmery tohto hoverboardu sú 58,4 x 22 x 21 cm a jeho hmotnosť je 12 kg.

Použitie a údržba

Hoverboard Lambo Biely je určený na použitie v teplotách medzi 10 a 40°C. Väčší brat základného hoverboardu standard sa líši predovšetkým vo veľkosti koliesok a dizajne produktu, ktorý nápadne pripomína športové automobily Lamborghini. Biela farba skvele poukazuje na ostré línie tohto produktu.

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Hoverboard Lambo Biely je výnimočný produkt, ktorý kombinuje štýlový dizajn a vysokú funkčnosť. Tento hoverboard je navrhnutý v štýle bieleho Lamborghini, čo mu dodáva jedinečný a atraktívny vzhľad.

Hoverboard je vybavený 8-palcovými kolesami, ktoré zabezpečujú plynulú a stabilnú jazdu. Tieto kolesá sú dostatočne veľké na to, aby zvládli rôzne povrchy a terény. Hoverboard je tiež vybavený LED osvetlením, ktoré zvyšuje viditeľnosť a bezpečnosť pri jazde v noci alebo za slabého svetla.

Jednou z hlavných vlastností tohto hoverboardu je Bluetooth reproduktor, ktorý umožňuje prehrávať hudbu alebo iné zvuky z vášho smartfónu. Táto funkcia pridáva zábavu a zážitok z jazdy na hoverboarde.

Hoverboard Lambo Biely je poháňaný dvoma 350W motorami, ktoré sa nachádzajú v kolesách. Tieto motory sú schopné dosiahnuť maximálnu rýchlosť 20 km/h a umožňujú hoverboardu prekonať svahy až do uhla 20°.

Tento hoverboard je vybavený batériou SAMSUNG Li-ION (36V 4,4Ah), ktorá poskytuje dostatočnú energiu pre jazdu na vzdialenosť až 20 km. Doba nabíjania batérie je medzi 1 až 2 hodinami, čo znamená, že môžete rýchlo pokračovať v jazde po krátkej prestávke na dobíjanie.

Hoverboard Lambo Biely je navrhnutý tak, aby bol schopný uniesť jazdcov s hmotnosťou od 25 kg až do 130 kg. Toto robí tento hoverboard ideálnym pre deti aj dospelých.

Rozmery tohto hoverboardu sú 58,4 x 22 x 21 cm a jeho hmotnosť je 12 kg. Tieto parametre zabezpečujú, že hoverboard je kompaktný a ľahko prenosný.

Hoverboard Lambo Biely je určený na použitie v teplotách medzi 10 a 40°C. To znamená, že ho môžete používať v rôznych klimatických podmienkach.

Väčší brat základného hoverboardu standard sa líši predovšetkým vo veľkosti koliesok a dizajne produktu, ktorý nápadne pripomína športové automobily Lamborghini. Biela farba skvele poukazuje na ostré línie tohto produktu. TAO-TAO a Samsung vytvorili kooperáciu kvality svetovej značky zo značkou výrobcu základných dosiek tej najlepšej kvality, ktoré sa pre hoverboardy vyrábajú.

Maximálna váha ktorá je pri tomto type únosná je 130 kg, čo je v porovnaní zo 6,5 palcovou verziou o 10 kg viac. Treba však povedať, že sa nezvýšila len maximálna váha, ale aj minimálna prípustná váha jazdca, ktorá je pri tomto produkte 25 kg. 8 palcové hoverboardy sa dajú použiť v rovnakom prostredí ako kolonožky standard (interiér, rovné cesty v exteriéri). Výhodou však je vyšší podvozok a teda lepšia prejazdnosť menšími nerovnosťami. Dojazd záleží od váhy jazdca, spôsobu jazdenia a iných faktorov. Udávaný dojazd je 20 km.

Parametre:

– Typ: Hoverboard
– Kategória: Hoverboardy 8 palcov
– Batéria: 4,4Ah 36V
– Počet cyklov: 250 – 500
– Doba nabíjania: 1-2 hodiny
– Dojazd: 20km
– Farba: Biela
– Maximálna nosnosť: 130kg
– Minimálna nosnosť: od 25kg
– Rozmery: 58,4 x 22 x 21 cm
– Maximálna rýchlosť: 20 km/h
– Maximálny sklon: do 20°
– Hmotnosť: 12 kg
– Teplota použitia: 10-40°C
– Výkon motora: 350W x2
– Bluetooth reproduktor: Áno
– LED osvetlenie: Áno

Ďalšie informácie

Batéria

Doba nabíjania

Dojazd

Farba

Maximálna hmotnosť jazdca

Minimálna hmotnosť jazdca

Rozmery

Rýchlosť

Uhol stúpania

Váha zariadenia

Vhodná teplota na jazdenie

Výkon motoru

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Hoverboard Lambo Biely Hoverboard Lambo Biely
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: