Zľava!

Hybridný Zosilňovač Magnat MA 700 s Lampovým Predzosilňovačom a Tranzistorovým Výkonovým Stupňom

485.79

-20%
Detaily

Magnat MA 700 je vysoko kvalitný hybridný zosilňovač, ktorý kombinuje výhody lampového predzosilňovača a výkonového tranzistorového stupňa. Navrhnutý tak, aby poskytoval vynikajúci zvuk a silný výkon, je ideálny pre náročné reproduktory. Vybavený pevným kovovým krytom s hliníkovým predným panelom a ovládacími prvkami, zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu.

Hybridná technológia

Magnat MA 700 využíva hybridnú technológiu, ktorá kombinuje výhody tranzistorovej a elektronkovej technológie. Elektronky generujú harmonické vlny, ktoré dokonale dopĺňajú zvuk, zatiaľ čo tranzistorové zosilňovače poskytujú silný výkon.

Pripojenie

Tento zosilňovač je vybavený HDMI vstupom pre bezproblémovú integráciu televízora a všetkých pripojených zdrojov. Ponúka široké spektrum pripojení, vrátane digitálnych, analógových a Bluetooth aptX, čo umožňuje pripojenie rôznych zariadení a vychutnávanie vysokokvalitného zvuku.

Predzosilňovač a výkon

Magnat MA 700 je vybavený nízkošumovým elektronkovým predzosilňovačom, ktorý obsahuje legendárnu elektronku ECC 81 s dvojitou triódou. Výkonné a vysoce účinné tranzistory sa potom postarajú o zosilnenie hudobných signálov. Na kanál je k dispozícii 70 wattov nepretržitého výkonu. Na svojom vrchole poskytuje MA 700 systémový výkon 250 wattov.

Indikácia a pripojenie reproduktorov

Magnat MA 700 je tiež vybavený deviatimi LED diódami, ktoré indikujú aktuálne zvolený vstup. Na zadnej strane MA 700 nájdete pevné reproduktorové terminály, ktoré umožňujú pripojenie reproduktorov a zabezpečujú stabilné a spoľahlivé pripojenie.

Technické parametre

Magnat MA 700 ponúka frekvenčnú odozvu: Subsonický filter: 16 Hz, 18 dB/Oct., spotrebu energie: s0 5, digitálne vstupy: optické (Toslink™) koaxiálne (cinch), podporované vzorkovacie frekvencie: 44,1/48/88,2/96/176,4/192 kHz, podporovanú bitovú hĺbku: 16/24 bitov a rozmery (ŠxVxH): Dálkové ovládanie: 45 x 175 x 20 mm. Predzosilňovač: Dodatočný 3,5 mm audio vstup na prednom paneli pre pripojenie prenosných zariadení, MM-phono predzosilňovač s nízkošumovými operačnými zosilňovačmi a podzvukovými filtrami.

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Magnat MA 700 je vysoko kvalitný hybridný zosilňovač, ktorý kombinuje výhody lampového predzosilňovača a výkonového tranzistorového stupňa. Tento produkt je navrhnutý tak, aby poskytoval vynikajúci zvuk a silný výkon, čo je ideálne pre náročné reproduktory.

Magnat MA 700 je vybavený pevným kovovým krytom s pevným hliníkovým predným panelom a ovládacími prvkami. Tento dizajn zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu.

Hybridná technológia, ktorú tento zosilňovač využíva, kombinuje výhody tranzistorovej a elektronkovej technológie. Elektronky generujú harmonické vlny, ktoré dokonale dopĺňajú zvuk, zatiaľ čo tranzistorové zosilňovače poskytujú silný výkon.

Magnat MA 700 je vybavený HDMI vstupom pre bezproblémovú integráciu televízora a všetkých pripojených zdrojov. Tento vstup umožňuje preniesť televízor so všetkými zdrojmi do hi-fi sveta.

Tento zosilňovač má tiež široké spektrum pripojení, vrátane digitálnych, analógových a Bluetooth aptX. To znamená, že môžete pripojiť rôzne zariadenia a vychutnať si vysokokvalitný zvuk.

Magnat MA 700 je vybavený nízkošumovým elektronkovým predzosilňovačom, ktorý obsahuje dnes už legendárnu elektronku ECC 81 s dvojitou triódou. Toto zabezpečuje, že hudba znie čisto a jasne.

Výkonné a vysoce účinné tranzistory sa potom postarajú o zosilnenie hudobných signálov. Na kanál je k dispozícii 70 wattov nepretržitého výkonu. Na svojom vrchole poskytuje MA 700 systémový výkon 250 wattov.

Magnat MA 700 je tiež vybavený deviatimi LED diódami, ktoré indikujú aktuálne zvolený vstup. Tieto diódy môžete stmievať v dvoch stupňoch.

Na zadnej strane MA 700 nájdete pevné reproduktorové terminály. Tieto terminály umožňujú pripojenie reproduktorov a zabezpečujú stabilné a spoľahlivé pripojenie.

Technické parametre:

Frekvenčná odozva: Subsonický filter: 16 Hz, 18 dB/Oct.
Spotreba energie: s0 5
Digitálne vstupy: optické (Toslink™) koaxiálne (cinch)
Podporované vzorkovacie frekvencie: 44,1/48/88,2/96/176,4/192 kHz
Podporovaná bitová hĺbka: 16/24 bitov
Rozmery (ŠxVxH): Dálkové ovládanie: 45 x 175 x 20 mm
Predzosilňovač: Dodatočný 3,5 mm audio vstup na prednom paneli pre pripojenie prenosných zariadení, MM-phono predzosilňovač s nízkošumovými operačnými zosilňovačmi a podzvukovými filtrami.

Ďalšie informácie

Označenie produktu

Označenie

Magnat MA 700

Frekvenčná odozva: Subsonický filter: 16 Hz, 18 dB/Oct.

Spotreba energie: s0 5

Digitálne vstupy: optické (Toslink™) koaxiálne (cinch)

Podporované vzorkovacie frekvencie: 44,1/48/88,2/96/176,4/192 kHz

Podporovaná bitová hĺbka: 16/24 bitov

Rozmery (ŠxVxH): Dálkové ovládanie: 45 x 175 x 20 mm

Predzosilňovač: Dodatočný 3,5 mm audio vstup na prednom paneli pre pripojenie prenosných zariadení, MM-phono predzosilňovač s nízkošumovými operačnými zosilňovačmi a podzvukovými filtrami.

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: