Zľava!

Vstavaná umývačka riadu Siemens SR63EX24KE s kapacitou 10 súprav

588.77

-15%
Popis produktu

Lavavajillas Integrable Siemens SR63EX24KE je vstavaná umývačka riadu s vysokým výkonom a efektívnosťou, dokonale sa integruje do vášho kuchynského priestoru a poskytuje maximálnu pohodlnosť a flexibilitu pri umývaní riadu.

Funkcie a vlastnosti

Model umývačky riadu Siemens SR63EX24KE ponúka kapacitu 10 súprav riadu, ideálnu pre stredne veľké domácnosti. Má digitálny displej pre jednoduché ovládanie a 6 programov umývania pre rôzne typy riadu a stupne znečistenia. Významnou funkciou je funkcia silence on demand, aktivovateľná prostredníctvom aplikácie Home Connect, ktorá umožňuje tichý chod umývačky.

Pripojenie a ovládanie

Umývačka riadu Siemens SR63EX24KE je vybavená funkciou Home Connect, umožňujúcou pripojenie k mobilnému telefónu pre diaľkové ovládanie a monitorovanie umývačky, čo zvyšuje pohodlie a efektívnosť.

Energetická efektívnosť a spotreba

Tento model umývačky riadu je energeticky efektívny s energetickou triedou C, spotrebuje približne 8,9 litra vody na cyklus a 59 kW/h energie na 100 cyklov, čo pomáha ušetriť na nákladoch na energie a prispieva k ochrane životného prostredia.

Rozmery a dizajn

Umývačka riadu Siemens SR63EX24KE má rozmery 815 x 448 x 55 cm, ideálne pre väčšinu kuchynských priestorov. Jej dizajn je moderný a elegantný, s čistými líniami a neutrálnou farbou, ktorá sa hodí do akéhokoľvek štýlu kuchyne.

Parametre

Šírka (cm): 45, Energetická trieda: C, Kapacita (súpravy riadu): 10, Programy umývania: 6, Funkcie: Zóna intenzívneho umývania, Hygiene plus, VarioSpeed+, Pripojenie: Home Connect, Spotreba vody na cyklus (litre): 8,9, Spotreba energie na 100 cyklov (kW/h): 59, Hlučnosť (dB): 44, Rozmery (výška x šírka x hĺbka, cm): 815 x 448 x 55, Garancia na nádobu: 10 rokov, AquaStop: Áno, s doživotnou zárukou v prípade úniku vody v dôsledku poruchy systému.

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Lavavajillas Integrable Siemens SR63EX24KE je vstavaná umývačka riadu s šírkou 45 cm, ktorá ponúka vysoký výkon a efektívnosť. Tento model je navrhnutý tak, aby sa dokonale integroval do vášho kuchynského priestoru a poskytoval vám maximálnu pohodlnosť a flexibilitu pri umývaní riadu.

Funkcie a vlastnosti

Tento model umývačky riadu Siemens SR63EX24KE ponúka kapacitu 10 súprav riadu, čo je ideálne pre stredne veľké domácnosti. Má digitálny displej, ktorý umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie. Ponúka 6 programov umývania: eco 50 ºC, automatický, intenzívny 70 ºC, 1 hodina 65 ºC, rýchly 45 ºC, predumývanie. Tieto programy sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym typom riadu a stupňom znečistenia.

Jednou z významných funkcií tohto modelu je funkcia silence on demand, ktorú je možné aktivovať prostredníctvom aplikácie Home Connect. Táto funkcia umožňuje umývačke pracovať s minimálnym hlukom, čo je ideálne pre domácnosti s otvoreným priestorom alebo pre tých, ktorí preferujú tiché prostredie.

Pripojenie a ovládanie

Umývačka riadu Siemens SR63EX24KE je vybavená funkciou Home Connect, ktorá umožňuje pripojenie k mobilnému telefónu. Táto funkcia vám umožňuje ovládať a monitorovať umývačku riadu na diaľku, čo zvyšuje pohodlie a efektívnosť. Môžete napríklad nastaviť čas začiatku umývania, sledovať stav umývania alebo dokonca stiahnuť ďalšie programy umývania.

Energetická efektívnosť a spotreba

Tento model umývačky riadu je energeticky efektívny s energetickou triedou C. Spotrebuje približne 8,9 litra vody na cyklus a 59 kW/h energie na 100 cyklov. Táto nízka spotreba vody a energie vám pomôže ušetriť na nákladoch na energie a prispieť k ochrane životného prostredia.

Rozmery a dizajn

Umývačka riadu Siemens SR63EX24KE má rozmery 815 x 448 x 55 cm, čo je ideálne pre väčšinu kuchynských priestorov. Jej dizajn je moderný a elegantný, s čistými líniami a neutrálnou farbou, ktorá sa hodí do akéhokoľvek štýlu kuchyne.

Parametre:

– Šírka (cm): 45
– Energetická trieda: C
– Kapacita (súpravy riadu): 10
– Programy umývania: 6
– Funkcie: Zóna intenzívneho umývania, Hygiene plus, VarioSpeed+
– Pripojenie: Home Connect
– Spotreba vody na cyklus (litre): 8,9
– Spotreba energie na 100 cyklov (kW/h): 59
– Hlučnosť (dB): 44
– Rozmery (výška x šírka x hĺbka, cm): 815 x 448 x 55
– Garancia na nádobu: 10 rokov
– AquaStop: Áno, s doživotnou zárukou v prípade úniku vody v dôsledku poruchy systému.

Ďalšie informácie

Označenie produktu

Označenie

Siemens SR63EX24KE

Šírka: 45 cm

Energetická trieda: C

Kapacita: 10 súprav riadu

Počet programov umývania: 6

Funkcie: Zóna intenzívneho umývania, Hygiene plus, VarioSpeed+

Pripojenie: Home Connect

Spotreba vody na cyklus: 8,9 litre

Spotreba energie na 100 cyklov: 59 kW/h

Hlučnosť: 44 dB

Rozmery: 815 x 448 x 55 cm

Garancia na nádobu: 10 rokov

AquaStop: Áno

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: