Zľava!

Práčka SIEMENS WG44B2A40, Kapacita 9 kg, 1400 otáčok/min

944.33

-10%
Popis produktu

SIEMENS Práčka WG44B2A40 je vysoko kvalitný a výkonný spotrebič s kapacitou 9 kg, ideálny pre väčšie domácnosti. Ponúka širokú škálu funkcií a vlastností, vrátane maximálnej rýchlosti odstreďovania 1400 otáčok za minútu pre menej vlhké prádlo.

Funkcie a vlastnosti

Práčka je vybavená i-Dos systémom pre automatické dávkovanie pracích prostriedkov a aviváže, Fleckenautomatik systémom pre odstraňovanie škvŕn a directTouch Plus systémom pre intuitívne ovládanie. PowerSpeed systém zabezpečuje lepšie výsledky prania v kratšom čase a funkcia Hygiene efektívne odstraňuje baktérie. Prístroj má XXL objem bubna 65 litrov, LED osvetlenie bubna a SoftTrommel systém pre jemnú starostlivosť o prádlo.

Motor a dizajn

Práčka je vybavená iQdrive motorom, ktorý je najúspornejší a najtichší na trhu, s 10-ročnou zárukou od Siemens. Prístroj má anti-vibration dizajn pre väčšiu stabilitu a tichý chod.

Efektívne využitie vody

WaterPerfect Plus systém zabezpečuje efektívne využitie vody aj pri menšom zaťažení vďaka inteligentnej senzorovej technológii. Práčka je vybavená aquaSensorom pre optimálne výsledky prania a AquaStop® je garancia Siemensu proti poškodeniu vodou počas celej životnosti prístroja.

Parametre

Kapacita: 9 kg, Maximálna rýchlosť odstreďovania: 1400 otáčok/min, Energetická trieda: A, Spotreba energie: 40 kWh, Spotreba vody: 50 litrov, Hlučnosť: 70 dB, Rozmery (V x Š): 84.5 cm x 59.8 cm, Hĺbka prístroja: 59.0 cm, Hĺbka prístroja s otvorenými dverami: 109.0 cm, Objem bubna: 65 litrov, Farba: Biela, Typ prístroja: Voľne stojaci, Ovládanie: Dotykové, Pripojenie: Home Connect, Bezpečnostné funkcie: Detská poistka, aquaStop®, Záruka na motor: 10 rokov, Špeciálne programy: Rýchly program, Program pre jemné prádlo, Program pre vlnu, Program pre ručné pranie, Dodatočné vlastnosti: Automatické dávkovanie pracích prostriedkov, Osvetlenie bubna, Anti-vibračný dizajn, Senzorová technológia pre efektívne využitie vody.

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

SIEMENS Práčka WG44B2A40 je vysoko kvalitný a výkonný spotrebič, ktorý ponúka širokú škálu funkcií a vlastností. S kapacitou 9 kg je ideálna pre väčšie domácnosti a s maximálnou rýchlosťou odstreďovania 1400 otáčok za minútu zabezpečuje, že vaše prádlo bude čo najmenej vlhké.

Funkcie a vlastnosti

Práčka je vybavená i-Dos systémom, ktorý automaticky dávkuje tekuté prací prostriedky a aviváž. Táto funkcia zabezpečuje optimálnu spotrebu a zabraňuje predozovaniu. Práčka tiež disponuje Fleckenautomatik systémom, ktorý ponúka štandardne 6 možností odstraňovania škvŕn a ďalších 10 možností prostredníctvom aplikácie HomeConnect.

Prístroj je vybavený directTouch Plus systémom pre intuitívne ovládanie a jednoduchý výber programov. PowerSpeed systém zabezpečuje lepšie výsledky prania v kratšom čase. Funkcia Hygiene zabezpečuje čisté prádlo a efektívne odstraňovanie baktérií.

Práčka má XXL objem bubna 65 litrov a je vybavená LED osvetlením bubna. SoftTrommel systém zabezpečuje jemnú a efektívnu starostlivosť o prádlo. Prístroj má 32 cm otvor pre vkladanie prádla, ktorý je chrómový, matne tekutý a čierny s uhlom otvorenia 188°.

Práčka je vybavená iQdrive motorom, ktorý je najúspornejší a najtichší na trhu. Siemens poskytuje na tento motor 10-ročnú záruku. Prístroj má anti-vibration dizajn pre väčšiu stabilitu a tichý chod.

WaterPerfect Plus systém zabezpečuje efektívne využitie vody aj pri menšom zaťažení vďaka inteligentnej senzorovej technológii. Práčka je vybavená aquaSensorom pre optimálne výsledky prania a dokonale čisté prádlo. AquaStop® je garancia Siemensu proti poškodeniu vodou počas celej životnosti prístroja.

Parametre

– Kapacita: 9 kg
– Maximálna rýchlosť odstreďovania: 1400 otáčok/min
– Energetická trieda: A
– Spotreba energie: 40 kWh
– Spotreba vody: 50 litrov
– Hlučnosť: 70 dB
– Rozmery (V x Š): 84.5 cm x 59.8 cm
– Hĺbka prístroja: 59.0 cm
– Hĺbka prístroja s otvorenými dverami: 109.0 cm
– Objem bubna: 65 litrov
– Farba: Biela
– Typ prístroja: Voľne stojaci
– Ovládanie: Dotykové
– Pripojenie: Home Connect
– Bezpečnostné funkcie: Detská poistka, aquaStop®
– Záruka na motor: 10 rokov
– Špeciálne programy: Rýchly program, Program pre jemné prádlo, Program pre vlnu, Program pre ručné pranie
– Dodatočné vlastnosti: Automatické dávkovanie pracích prostriedkov, Osvetlenie bubna, Anti-vibračný dizajn, Senzorová technológia pre efektívne využitie vody.

Ďalšie informácie

Označenie produktu

Označenie

SIEMENS WG44B2A40

Kapacita: 9 kg

Maximálna rýchlosť odstreďovania: 1400 otáčok/min

Energetická trieda: A

Spotreba energie: 40 kWh

Spotreba vody: 50 litrov

Hlučnosť: 70 dB

Rozmery: 84.5 cm x 59.8 cm

Hĺbka prístroja: 59.0 cm

Hĺbka prístroja s otvorenými dverami: 109.0 cm

Objem bubna: 65 litrov

Farba: Biela

Typ prístroja: Voľne stojaci

Ovládanie: Dotykové

Pripojenie: Home Connect

Bezpečnostné funkcie: Detská poistka, aquaStop®

Záruka na motor: 10 rokov

Špeciálne programy: Rýchly program, Program pre jemné prádlo, Program pre vlnu, Program pre ručné pranie

Dodatočné vlastnosti: Automatické dávkovanie pracích prostriedkov, Osvetlenie bubna, Anti-vibračný dizajn, Senzorová technológia pre efektívne využitie vody.

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: