Zľava!

Semi-integrovaná umývačka riadu Bosch SMI4ECS21E

800.80

-22%
Popis produktu

Bosch 60 cm Semi integrado SMI4ECS21E je vysoko kvalitná umývačka riadu s polointegrovaným dizajnom, ktorá poskytuje efektívne a šetrné umývanie riadu. S šírkou 60 cm je ideálna pre väčšinu kuchýň a ponúka dostatok priestoru pre umývanie veľkého množstva riadu.

Funkcionalita a vlastnosti

Tento model je vybavený moderným elektronickým ovládaním a displejom, ktorý zobrazuje aktuálny stav programu. Bosch 60 cm Semi integrado SMI4ECS21E ponúka rôzne programy umývania, vrátane intenzívneho programu pre veľmi špinavý riad, ekonomického programu pre šetrné umývanie a rýchleho programu pre menej špinavý riad. Funkcia automatického otvárania dverí a odloženého štartu zabezpečujú maximálny komfort pri používaní.

Použitie

Bosch 60 cm Semi integrado SMI4ECS21E je ideálna pre domácnosti aj prevádzky, kde je potreba umývať veľké množstvo riadu. Jej vysoká kapacita a rôzne programy umývania zabezpečujú, že riad bude vždy dokonale čistý a lesklý.

Parametre

Tento model je semi-integrovaná umývačka riadu značky Bosch s modelovým označením SMI4ECS21E. Je široká 60 cm a je ovládaná elektronicky. Disponuje rôznymi programami umývania a funkciami automatického otvárania dverí a odloženého štartu.

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Popis produktu:

Bosch 60 cm Semi integrado SMI4ECS21E je vysoko kvalitná umývačka riadu, ktorá je navrhnutá tak, aby vám uľahčila prácu s umývaním riadu. Tento model je vybavený špičkovými technológiami a funkciami, ktoré zabezpečujú efektívne a šetrné umývanie riadu.

Funkcionalita a vlastnosti:

Bosch 60 cm Semi integrado SMI4ECS21E je vybavená polointegrovaným dizajnom, ktorý umožňuje ľahkú inštaláciu a integráciu do vašej kuchyne. Jej šírka 60 cm je ideálna pre väčšinu kuchýň, pričom poskytuje dostatok priestoru pre umývanie veľkého množstva riadu.

Tento model je vybavený moderným elektronickým ovládaním, ktoré umožňuje jednoduché a intuitívne nastavenie programov a funkcií. Displej na prednej strane umývačky zobrazuje aktuálny stav programu, zostávajúci čas a ďalšie užitočné informácie.

Bosch 60 cm Semi integrado SMI4ECS21E ponúka rôzne programy umývania, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym potrebám a typom riadu. Medzi tieto programy patrí napríklad intenzívny program pre veľmi špinavý riad, ekonomický program pre šetrné umývanie a rýchly program pre rýchle umývanie menej špinavého riadu.

Tento model je tiež vybavený funkciou automatického otvárania dverí po skončení programu, čo zabezpečuje dokonalé vysušenie riadu. Funkcia odloženého štartu vám umožňuje naplánovať začiatok umývania v čase, ktorý vám najviac vyhovuje.

Použitie:

Bosch 60 cm Semi integrado SMI4ECS21E je ideálna pre domácnosti, kde je potreba umývať veľké množstvo riadu. Jej vysoká kapacita a rôzne programy umývania zabezpečujú, že riad bude vždy dokonale čistý a lesklý. Tento model je tiež vhodný pre použitie v kaviarňach, reštauráciách a iných prevádzkach, kde je potreba umývať veľké množstvo riadu.

Parametre:

Typ: Semi-integrovaná umývačka riadu
Značka: Bosch
Model: SMI4ECS21E
Šírka: 60 cm
Ovládanie: Elektronické
Displej: Áno
Programy umývania: Rôzne
Funkcia automatického otvárania dverí: Áno
Funkcia odloženého štartu: Áno
EAN: 4242005184002
Referencia: SMI4ECS21E

Ďalšie informácie

Označenie produktu

Označenie

Bosch SMI4HCS48E

Šírka: 60 cm

Ovládanie: Elektronické

Displej: Áno

Programy umývania: Rôzne

Funkcia automatického otvárania dverí: Áno

Funkcia odloženého štartu: Áno

Referencia: SMI4ECS21E

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: