Zľava!

Elektrická kolobežka Ninebot eKickScooter ZING A6

157.50

-17%
Krátky popis

Elektrická kolobežka Ninebot eKickScooter ZING A6 je ideálnym spoločníkom pre deti, ktoré chcú zažiť dobrodružstvo na každom kroku. S hmotnosťou 4,6 kg, nosnosťou 40 kg a rozmery 65 x 32 x 85 cm, táto kolobežka ponúka pohodlnú a bezpečnú jazdu s maximálnou rýchlosťou 12 km/h a dojazdom 5 km. Vďaka IPX4 vodeodolnosti, 60 W výkonu a 27 Wh (2,5 Ah) batérii, ktorá sa nabije za 3 hodiny, je ZING A6 pripravená na akékoľvek dobrodružstvo. Čierna farba a štýlový dizajn s LED osvetlením zabezpečujú, že vaše dieťa bude vždy viditeľné a v bezpečí.

Podrobný popis

Elektrická kolobežka Ninebot eKickScooter ZING A6 je navrhnutá pre deti vo veku 6-10 rokov, ktoré hľadajú zábavu a nezávislosť. S intuitívnou zadnou brzdou, akceleráciou odrazom a tromi rýchlostnými režimami si môžu deti prispôsobiť jazdu podľa svojich schopností. Pneumatiky odolné voči prepichnutiu a praktický skladací mechanizmus zvyšujú komfort a bezpečnosť. LED svetlo a ambientné svetlo nielenže pridávajú štýl, ale aj zabezpečujú lepšiu viditeľnosť. ZING A6 je tak nielen praktickým a bezpečným spôsobom dopravy, ale aj zdrojom radosti a zábavy.

Technické špecifikácie

Maximálna rýchlosť: 12 km/h, dojazd: 5 km, nosnosť: 40 kg, čas nabíjania: 3 hodiny, kolesá: predné 5“ a zadné 4“, hmotnosť: 4,6 kg, rozmery: 65 x 32 x 85 cm, výkon: 60 W, batéria: 27 Wh (2,5 Ah), vodeodolnosť: IPX4. Tieto špecifikácie zaručujú, že elektrická kolobežka Ninebot eKickScooter ZING A6 je vynikajúcou voľbou pre mladých dobrodruhov.

Bezpečnostné prvky

Ninebot eKickScooter ZING A6 je vybavená bezpečnostnými prvkami ako intuitívna zadná brzda, pneumatiky odolné voči prepichnutiu a LED osvetlenie, ktoré zabezpečujú bezpečnú jazdu. S týmito funkciami môžu rodičia byť pokojní, že ich deti sú v bezpečí počas každej jazdy.

Dizajn a komfort

S moderným čiernym dizajnom, pohodlnými rukoväťami z termoplastickej gumy TPR a skladacím mechanizmom je Ninebot eKickScooter ZING A6 nielen štýlová, ale aj ľahko prenosná a pohodlná pre každodenné dobrodružstvá vašich detí.

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Elektrická kolobežka Ninebot eKickScooter ZING A6 – dokonalý spoločník pre vaše deti, ktorý kombinuje moderný dizajn, bezpečnosť a hru v jednom balení. S čiernou a výraznou zelenou farbou je táto kolobežka nielen štýlovým doplnkom, ale aj zábavným spôsobom ako preskúmať svoje okolie pre deti vo veku 6-10 rokov. Táto ľahká kolobežka s hmotnosťou iba 4,6 kg a pevným oceľovým rámom dokáže uniesť 40 kg, takže je ideálna pre mladších jazdcov. Dizajn kolobežky je optimalizovaný, s pohodlnými rukoväťami z termoplastickej gumy TPR, čo zabezpečuje pevný úchop aj počas dynamických jázd. Maximálna rýchlosť 12 km/h a dojazd 5 km na jedno nabitie ponúkajú deťom úplne nový spôsob, ako objavovať svet. S tromi rýchlostnými režimami si môžu prispôsobiť jazdu presne svojim potrebám a schopnostiam, zatiaľ čo intuitívna zadná brzda a akcelerácia odrazom im umožňujú jednoduchú kontrolu nad kolobežkou.

Ninebot eKickScooter ZING A6 prináša aj rad inovatívnych funkcií. Automatické zapnutie a vypnutie po 30 sekundách znamená menej starostí pre rodičov a pneumatiky odolné voči prepichnutiu poskytujú extra mieru bezpečnosti. LED svetlo v prednom kolese a ambientné svetlo po stranách pridávajú kolobežke nielen šmrnc, ale zároveň zvyšujú viditeľnosť počas jazdy. Predné svetlo v kolese počas jazdy bliká, čím vytvárajú tiež vizuálne úchvatný efekt. Praktický skladací mechanizmus zabezpečí, že kolobežku možno ľahko prenášať a skladovať. Preto ju môžete vziať kamkoľvek a vaše dieťa bude môcť brázdiť cesty kedykoľvek bude chcieť. S výkonom 60 W a krátkym časom nabíjania iba 3 hodiny je ZING A6 vždy pripravený na ďalšie a ďalšie dobrodružstvá.

Ninebot eKickScooter ZING A6 je tak nielen praktickým a bezpečným spôsobom dopravy pre deti, ale aj zdrojom nekončiacej zábavy. S týmto modelom môžu deti zažiť svet okolo seba úplne novým a vzrušujúcim spôsobom, zatiaľ čo rodičia môžu byť pokojní, vďaka bezpečnostným funkciám a robustnej konštrukcii tohto moderného vozidla.

Podrobnosti:

Max. rýchlosť: 12 km/h

Max. dojazd na nabitie: 5 km

Farba: Čierna

Nosnosť: 40 kg

Čas nabíjania: 3 hodiny

Kolesá: predné 5“ a zadné 4“

Hmotnosť: 4,6 kg

Rozmery (D x Š x V): 65 x 32 x 85 cm

Výkon: 60 W

Batéria: 27 Wh (2,5 Ah)

Vodeodolnosť: IPX4

)

Ďalšie informácie

Výkon motoru

Batéria

Farba

Dojazd

Rýchlosť

Rozmery

Maximálna hmotnosť jazdca

Doba nabíjania

Váha zariadenia

Vodeodolnosť

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Elektrická kolobežka Ninebot eKickScooter ZING A6 Elektrická kolobežka Ninebot eKickScooter ZING A6
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: