Zľava!

Elektrická kolobežka Ninebot KickScooter E2 Plus

328.75

-26%
Krátky popis

Elektrická kolobežka Ninebot KickScooter E2 Plus ponúka štýlový dizajn, výkonný 300W motor, a dojazd až 25 km. S maximálnou rýchlosťou 25 km/h, IPX4 a IPX6 vodeodolnosťou, inteligentným BMS systémom, a BT konektivitou, je ideálna pre mestské dobrodružstvá. Skladací mechanizmus, hmotnosť 14,4 kg, a čas nabíjania 7,5 hodiny z nej robia praktického spoločníka na každodenné použitie.

Technické špecifikácie

Moderná Ninebot KickScooter E2 Plus s 300W motorom a 220 Wh batériou zvládne 25 km dojazd. Čierna farba, 25 km/h maximálna rýchlosť, a rozmer 107 x 44,5 x 114 cm. Nosnosť 90 kg, 7,5 hodinové nabíjanie, 14,4 kg hmotnosť, IPX4/IPX6 ochrana, a 8,1 palcové pneumatiky pre pohodlnú jazdu.

Bezpečnosť a pohodlie

Predná elektronická a zadná bubnová brzda pre bezpečné zastavenie. Inteligentný BMS systém pre dlhú životnosť batérie. 2,8″ LED displej a predné svetlo pre nočnú viditeľnosť. Tromi jazdnými režimami a BT konektivitou pre personalizovanú jazdu a jednoduché nastavenie cez mobilnú aplikáciu.

Dizajn a prenosnosť

Skladací mechanizmus a hmotnosť 14,4 kg uľahčujú prenosnosť a uskladnenie. Elegantná čierna farba a dynamický dizajn robia z E2 Plus vizuálne príťažlivú kolobežku. Ideálna pre tých, ktorí hľadajú štýlový a praktický spôsob cestovania mestom.

Výdrž a nabíjanie

S časom nabíjania len 7,5 hodiny, je kolobežka rýchlo pripravená na ďalšie dobrodružstvá. Výdrž batérie a efektívne využívanie energie vďaka inteligentnému BMS systému zabezpečujú, že E2 Plus je vždy pripravená na vaše mestské výlety.

Kategórie produktu

Elektrická kolobežka Ninebot KickScooter E2 Plus patrí do kategórie elektrických kolobežiek, ktoré sú navrhnuté pre moderné, ekologické a efektívne mestské cestovanie.

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Elektrická kolobežka Ninebot KickScooter E2 Plus je moderným a štýlovým dopravným prostriedkom, ktorý vám poskytne pohodlnú a efektívnu alternatívu k tradičným spôsobom cestovania. S výkonom 300 W a kapacitou batérie 220 Wh je táto kolobežka navrhnutá tak, aby zvládla vzdialenosti až 25 km na jedno nabitie, čo je ideálne pre mestské dojazdy alebo rýchle presuny po meste.

Elegantná čierna farba a dynamický dizajn robia z E2 Plus nielen praktického, ale aj vizuálne príťažlivého spoločníka. S maximálnou rýchlosťou 25 km/h sa môžete rýchlo a hladko pohybovať mestskými ulicami, pričom 8,1 palcové bezúdržbové pneumatiky zabezpečujú komfortnú jazdu aj na menej dokonalých povrchoch.

Bezpečnosť je kľúčovým aspektom pri výbere elektrickej kolobežky, a preto je E2 Plus vybavená prednou elektronickou brzdou a zadnou bubnovou brzdou, ktoré zaručujú spoľahlivé a bezpečné zastavenie v akomkoľvek jazdnom režime. Nosnosť do 90 kg umožňuje použitie kolobežky širokému spektru jazdcov.

Inteligentný BMS systém (Battery Management System) zabezpečuje efektívne využívanie energie a predlžuje životnosť batérie, zatiaľ čo ochrana IPX4 pre kolobežku a IPX6 pre batériu znamená, že sa nemusíte obávať jazdy v daždi alebo mokrých podmienkach.

2,8″ LED displej poskytuje všetky dôležité informácie o stave a výkone kolobežky, vrátane rýchlosti a stavu batérie. Predné svetlo zvyšuje vašu viditeľnosť a bezpečnosť počas nočných jazd, zatiaľ čo skladací mechanizmus a hmotnosť 14,4 kg uľahčujú prenosnosť a skladovanie kolobežky.

BT konektivita a možnosť synchronizácie s mobilnou aplikáciou Segway-Ninebot prinášajú pohodlie monitorovania a nastavovania kolobežky priamo z vášho smartfónu. S tromi jazdnými režimami si môžete prispôsobiť jazdu podľa vašich potrieb a preferencií.

S časom nabíjania len 7,5 hodiny, je Ninebot KickScooter E2 Plus rýchlo pripravený na ďalšie použitie, čo vám umožní bez obáv plánovať vaše každodenné cesty alebo spontánne výlety.

Rozmery kolobežky sú 107 x 44,5 x 114 cm, čo z nej robí kompaktného a ľahko skladovateľného spoločníka na vaše mestské dobrodružstvá. Ninebot KickScooter E2 Plus je tak nielen praktickým, ale aj štýlovým riešením pre moderné mestské cestovanie.

Parametre:

– Max. rýchlosť: 25 km/h
– Max. dojazd na nabitie: 25 km
– Farba: Čierna
– Nosnosť: 90 kg
– Čas nabíjania: 7,5 hodiny
– Kolesá: 8,1“
– Hmotnosť: 14,4 kg
– Rozmery (D x Š x V): 107 x 44,5 x 114 cm
– Výkon: 300 W
– Batéria: 220 Wh
– Vodeodolnosť: IPX4 a batéria IPX6

Pre viac informácií a vizuálny prehľad produktu si môžete pozrieť video na YouTube

Ďalšie informácie

Výkon motoru

Batéria

Farba

Dojazd

Rýchlosť

Rozmery

Maximálna hmotnosť jazdca

Doba nabíjania

Váha zariadenia

Vodeodolnosť

Recenzie

Na produkt zatiaľ nie sú žiadne recenzie

Pridaj recenziu
Elektrická kolobežka Ninebot KickScooter E2 Plus Elektrická kolobežka Ninebot KickScooter E2 Plus
Hodnotenie*
0/5
* Vyžaduje sa hodnotenie
Vaša recenzia
* Vyžaduje sa recenzia
Názov
* Meno je povinné
Pridajte k recenzii fotografie alebo video
* Ak chcete pokračovať, začiarknite políčko
* Potvrďte, že nie ste robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: