Zľava!

Kombinovaná Mikrovlnná a Parná Rúra Siemens HN678G4S6 Iq700 s Pirolitickým Čiernym Sklom

1,696.01

-24%
Popis produktu

Siemens HN678G4S6 je kombinovaná mikrovlnná a parná rúra s rozmermi 60 cm, v odtieňoch inox a pirolitického čierneho skla. Táto rúra je vybavená TFT dotykovým displejom Plus pre jednoduché a intuitívne čítanie. Má termosondou, ktorá detekuje presný okamih, keď je jedlo pripravené.

Funkcie a vlastnosti

Rúra má dvere s tyčovou rukoväťou, ktoré sa otvárajú a zatvárajú jemne a ticho vďaka inteligentnému tlmiacemu mechanizmu softMove. Je vybavená multizónovým LED osvetlením interiéru a elektronickými hodinami s programovaním začiatku a konca varenia. Rúra má samovoľné čistenie pomocou pyrolýzy activeClean a možnosť nastavenia teploty od 30 ° C do 300 ° C. Objem dutiny je 67 litrov a kapacita nádrže na vodu je 1 liter.

Technické informácie

Rúra má teleskopické výsuvy na 1 úrovni vhodné pre pyrolýzu, varioSpeed mikrovlnnú rúru a parný pulzný systém pulseSteam. Maximálny výkon je 800 W; 5 úrovní výkonu mikrovlnnej rúry s technológiou Inverter. Rúra má automatický varený systém: cookControl Plus pre plne automatické pečenie, recepty a tipy. BakingSensor: senzor, ktorý automaticky upravuje celý proces varenia.

Ovládanie a programy

Rúra má systém ovládania: Home connect: prístup a ovládanie rúry z akéhokoľvek miesta prostredníctvom aplikácie Home Connect. Displej s 5,7 „farebnou technológiou TFT dotyk s textom a animáciou, jednoduchý a intuitívny. Rúra má 15 programov varenia: 4D horúci vzduch, 3D EcoLevel mono varenie, horné a dolné ohrev, Eco ohrev, ventilovaný gril, gril s veľkou plochou, malý gril, funkcia pizza, špeciálna funkcia pre mrazené jedlo coolStart, dolný ohrev, intenzívny ohrev, varenie pri nízkej teplote, predhrievanie, sušenie, udržiavanie tepla.

Bezpečnostné prvky

Rúra má bezpečnostné prvky: elektronické zamykanie dverí rúry, detská poistka, bezpečnostný spínač, indikátor zostatkového tepla, tlačidlo štart, dverový kontaktný spínač, port CoolGlass: max. Teplota dverí 30 ° C, tangenciálne chladenie.

Parametre

Model: HN678G4S6. Linka: Iq700. Kategória: Kombinovaná parná rúra + mikrovlnka. Rozmery pre zabudovanie: 56 x 60 cm. Kapacita: 67 l. Čistenie: Hydrolytické Pyrolytické. Maximálna teplota: 300 °C. Funkcie: Parné varenie, Varenie na viacerých plechoch, Sušenie, Fermentácia, Funkcia pizza, Funkcia rozmrazovania, Gril, Ventilovaný gril, Termosonda, Ventilovaný. Šírka: 60 cm. Výška: 60 cm. Ovládanie: Gombíky. Pripojenie: Wifi. Dokončenie: Nerezová oceľ, Čierne sklo. Spotreba: 3,60 kW.

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Siemens HN678G4S6 Iq700 kombinovaná mikrovlnná a parná rúra

Siemens HN678G4S6 je kombinovaná mikrovlnná a parná rúra s rozmermi 60 cm, v odtieňoch inox a pirolitického čierneho skla. Táto rúra je vybavená TFT dotykovým displejom Plus pre jednoduché a intuitívne čítanie. Má termosondou, ktorá detekuje presný okamih, keď je jedlo pripravené.

Rúra má dvere s tyčovou rukoväťou, ktoré sa otvárajú a zatvárajú jemne a ticho vďaka inteligentnému tlmiacemu mechanizmu softMove. Je vybavená multizónovým LED osvetlením interiéru (prepínateľné osvetlenie rúry) a elektronickými hodinami s programovaním začiatku a konca varenia.

Rúra má samovoľné čistenie pomocou pyrolýzy activeClean a možnosť nastavenia teploty od 30 ° C do 300 ° C. Objem dutiny je 67 litrov a kapacita nádrže na vodu je 1 liter (s indikáciou prázdnej nádrže na vodu).

Rúra má teleskopické výsuvy na 1 úrovni vhodné pre pyrolýzu, varioSpeed mikrovlnnú rúru a parný pulzný systém pulseSteam. Maximálny výkon je 800 W; 5 úrovní výkonu mikrovlnnej rúry (90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 800 W) s technológiou Inverter.

Rúra má automatický varený systém: cookControl Plus pre plne automatické pečenie, recepty a tipy. BakingSensor: senzor, ktorý automaticky upravuje celý proces varenia (ideálny pre pečenie kvaseného cesta, koláčov a sušienok).

Rúra má Roasting Sensor Plus: trojitú sondovú sondu a motor IQdrive s bezkartáčovým ventilátorom, ktorý je mimoriadne výkonný, tichý a efektívny. Ventilátor je vyrobený z nerezovej ocele.

Rúra má systém ovládania: Home connect: prístup a ovládanie rúry z akéhokoľvek miesta prostredníctvom aplikácie Home Connect (dostupné pre iOS a Android). Displej s 5,7 „farebnou technológiou TFT dotyk s textom a animáciou, jednoduchý a intuitívny.

Rúra má 15 programov varenia: 4D horúci vzduch, 3D EcoLevel mono varenie, horné a dolné ohrev, Eco ohrev, ventilovaný gril, gril s veľkou plochou, malý gril, funkcia pizza, špeciálna funkcia pre mrazené jedlo coolStart, dolný ohrev, intenzívny ohrev, varenie pri nízkej teplote, predhrievanie, sušenie, udržiavanie tepla.

Rúra má automatické rýchle ohrev a režim ohrevu s mikrovlnnou rúrou varioSpeed: „iba mikrovlnná rúra“ pre ohrev, „multifunkčná rúra + mikrovlnná rúra“ kombinovaná prevádzka pre varenie šetrí až 50% času.

Rúra má dodatočné funkcie vďaka kombinácii s parou pulsesteam na 3 úrovniach intenzity: regenerácia jedla, kvasenie.

Rúra má funkciu sušenia, program odvápnenia a ďalšie vlastnosti: vnútorná doska dverí: možnosť použitia ako podporna plocha a ľahké čistenie. Dĺžka. prívodný kábel: 120 cm.

Rúra má bezpečnostné prvky: elektronické zamykanie dverí rúry, detská poistka, bezpečnostný spínač, indikátor zostatkového tepla, tlačidlo štart, dverový kontaktný spínač, port CoolGlass: max. Teplota dverí 30 ° C, tangenciálne chladenie.

Technické informácie:
Rozmery výklenku (VxŠxH) 585 mm – 595 mm x 560 mm – 568 mm x 550 mm
Rozmery svietidla (VxŠxH) 595 mm x 595 mm x 548 mm
Max. výkon absorb. (elektr.) 3,6 kW

Parametre:
– Model: HN678G4S6
– Linka: Iq700
– Kategória: Kombinovaná parná rúra + mikrovlnka
– Rozmery pre zabudovanie: 56 x 60 cm
– Kapacita: 67 l
– Čistenie: Hydrolytické Pyrolytické
– Maximálna teplota: 300 °C
– Funkcie: Parné varenie, Varenie na viacerých plechoch, Sušenie, Fermentácia, Funkcia pizza, Funkcia rozmrazovania, Gril, Ventilovaný gril, Termosonda, Ventilovaný
– Šírka: 60 cm
– Výška: 60 cm
– Ovládanie: Gombíky
– Pripojenie: Wifi
– Dokončenie: Nerezová oceľ, Čierne sklo
– Spotreba: 3,60 kW

Ďalšie informácie

Označenie produktu

Označenie

Siemens HN678G4S6

Rozmery: 60 cm

Farba: Inox, pirolitické čierne sklo

Displej: TFT dotykový displej Plus

Funkcie: Termosonda, dvere s tyčovou rukoväťou, multizónové LED osvetlenie interiéru, elektronické hodiny s programovaním začiatku a konca varenia, samovoľné čistenie pomocou pyrolýzy activeClean, teleskopické výsuvy na 1 úrovni vhodné pre pyrolýzu, varioSpeed mikrovlnná rúra, parný pulzný systém pulseSteam, automatický varený systém: cookControl Plus, Roasting Sensor Plus: trojitú sondovú sondu, systém ovládania: Home connect, 15 programov varenia, automatické rýchle ohrev, dodatočné funkcie vďaka kombinácii s parou pulsesteam, funkciu sušenia, bezpečnostné prvky

Maximálny výkon: 800 W

Kapacita: 67 litrov

Kapacita nádrže na vodu: 1 liter

Teplota: od 30 ° C do 300 ° C

Technické informácie: Rozmery výklenku (VxŠxH) 585 mm - 595 mm x 560 mm - 568 mm x 550 mm, Rozmery svietidla (VxŠxH) 595 mm x 595 mm x 548 mm, Max. výkon absorb. (elektr.) 3,6 kW

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: