Zľava!

Kompaktná vstavaná rúra s mikrovlnkou NEFF CMS1522N (C15MS22N0)

1,027.26

-19%
Všeobecný Prehľad

NEFF C15MS22N0 predstavuje vstavanú rúru s mikrovlnkou, ktorá kombinuje 12 funkcií varenia pre maximálnu flexibilitu pri príprave jedál. S elegantným dizajnom z nerezovej ocele a vnútorným objemom 45 litrov, je ideálna pre moderné kuchyne. ShiftControl a TFT displej zabezpečujú jednoduché ovládanie, zatiaľ čo EasyClean funkcia umožňuje pohodlné čistenie. Dodávané s kombinovaným pekáčom a univerzálnou panvicou, tento model je vybavený aj LED osvetlením a klapacími dverami pre bezpečné používanie.

Dizajn a Rozmery

S moderným vzhľadom a rozmernou kompatibilitou pre vstavané riešenia (455 x 596 x 548 mm), NEFF C15MS22N0 sa ľahko integruje do kuchynského priestoru. Nerezová oceľ a čisté línie dodávajú kuchyni súčasný vzhľad.

Funkcie Varenia a Ovládanie

Ponúka širokú škálu funkcií ako Horúci vzduch, CircoTherm, Grill a Pečenie pizze, čo umožňuje pripraviť od chleba až po pizzu. Intuitívne ovládanie cez ShiftControl a TFT displej zjednodušuje výber režimov a nastavení.

Čistenie a Údržba

EasyClean funkcia poskytuje energeticky úsporné riešenie pre udržiavanie rúry v čistote, minimalizujúc potrebu agresívnych čistiacich prostriedkov a zjednodušujúc údržbu.

Príslušenstvo a Bezpečnosť

Súčasťou rúry je pekáč a panvica, ktoré rozširujú možnosti varenia. LED osvetlenie a klapací dvere s tlmením zvyšujú komfort a bezpečnosť pri používaní.

Energetická Efektívnosť a Pripojenie

S príkonom 3,60 kW a napájacím káblom o dĺžke 150 cm je rúra energeticky efektívna a ľahko inštalovateľná v rámci kuchynského priestoru.

Využitie a Parametre

Ideálna pre každodenné varenie aj špeciálne príležitosti, NEFF C15MS22N0 je multifunkčná rúra, ktorá zvládne širokú škálu kulinárskych úloh. S kapacitou 45 litrov, dotykovým ovládaním a nerezovým povrchom, tento model je praktickým doplnkom každej kuchyne.

Nie je na sklade

Máte otázky kontaktujte nás !

  • S nami ušetríte! Dbáme na najlepšie ceny !
  • Doručenie aj do 24 hodín po vytvorení objednávky
  • Široký výber najpopulárnejších značiek
Možnosti platby

Najpredávanejšie v kategórií

Podrobný popis produktu:

Kompaktná vstavaná rúra s mikrovlnkou NEFF C15MS22N0

Všeobecné charakteristiky:
NEFF C15MS22N0 je vstavaná rúra s mikrovlnkou, ktorá ponúka 12 funkcií varenia, vrátane Horúceho vzduchu, Jemného CircoTherm, Horného/dolného tepla, Jemného horného/dolného tepla, Termogrillu, Grillu pre veľké plochy, Grillu pre malé plochy, Pečenia pizze, Spodného tepla, Jemného pečenia, Kynutia a Predhrievania. Tieto funkcie zabezpečujú flexibilitu a presnosť pri príprave rôznych druhov jedál.

Dizajn a rozmery:
Produkt má elegantný dizajn s nerezovou oceľou, ktorý sa ľahko zapojí do moderných kuchýň. Rozmery rúry sú 455 x 596 x 548 mm a je navrhnutá tak, aby sa hodila do niky s rozmermi 455 x 560 x 550 mm. S vnútorným objemom 45 litrov poskytuje dostatočný priestor pre vaše pečenie a varenie.

Ovládanie a displej:
Rúra je vybavená ShiftControl – rýchlym a jednoduchým ovládaním prostredníctvom TFT displeja, ktorý umožňuje intuitívne navigáciu medzi rôznymi režimami a funkciami.

Čistenie a údržba:
EasyClean je špeciálna funkcia pre čistenie, ktorá umožňuje ľahké a energeticky úsporné čistenie vnútra rúry. Tento systém je ideálny pre rýchle odstránenie bežných nečistôt bez potreby použitia agresívnych čistiacich prostriedkov.

Príslušenstvo:
K rúre je dodávaný 1 kombinovaný pekáč a 1 univerzálna panvica, ktoré rozširujú možnosti použitia a prispôsobujú sa rôznym potrebám pri pečení a varení.

Osvetlenie a bezpečnosť:
LED osvetlenie poskytuje rovnomerné a jasné svetlo, ktoré zabezpečuje dobrú viditeľnosť vnútra rúry počas varenia. Klapací dvere sú vybavené systémom tlmenia otvárania a zatvárania, čo zvyšuje komfort a bezpečnosť pri používaní.

Energetická efektívnosť a pripojenie:
Rúra má príkon 3,60 kW a je dodávaná s napájacím káblom o dĺžke 150 cm, čo umožňuje jednoduchú inštaláciu v rámci vašej kuchyne.

Využitie:
Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú multifunkčnú rúru schopnú zvládnuť širokú škálu kulinárskych úloh, od pečenia chleba až po prípravu dokonalej pizze. S kombináciou mikrovlnnej a konvenčnej rúry je toto zariadenie perfektným pomocníkom pre každodenné varenie aj pre špeciálne príležitosti.

Parametre:

EAN: 4242004182092
Model: C15MS22N0
Kategória: Kombinovaná mikrovlnná rúra
Vstavaná miera: 56 x 55 cm
Kapacita: 45 l
Funkcie: Easy clean
Šírka: 60 cm
Výška: 45 cm
Ovládanie: Dotykové
Povrchová úprava: Nerezová oceľ
Príkon: 3,60 kW

Ďalšie informácie

Označenie produktu

Označenie

NEFF CMS1522N (C15MS22N0)

Funkcie: 12 funkcií varenia, Horúceho vzduchu, Jemného CircoTherm, Horného/dolného tepla, Jemného horného/dolného tepla, Termogrillu, Grillu pre veľké plochy, Grillu pre malé plochy, Pečenia pizze, Spodného tepla, Jemného pečenia, Kynutia, Predhrievania

Dizajn: Elegantný, nerezová oceľ

Rozmery: 455 x 596 x 548 mm

Vnútorný objem: 45 litrov

Ovládanie: ShiftControl, TFT displej

Čistenie a údržba: EasyClean

Príslušenstvo: 1 kombinovaný pekáč, 1 univerzálna panvica

Osvetlenie: LED

Bezpečnosť: Klapací dvere s tlmením

Príkon: 3,60 kW

Pripojenie: Napájací kábel o dĺžke 150 cm

EAN: 4242004182092

Kategória: Kombinovaná mikrovlnná rúra

Vstavaná miera: 56 x 55 cm

Kapacita: 45 l

Šírka: 60 cm

Výška: 45 cm

Povrchová úprava: Nerezová oceľ

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej odpovede sa vyskytla chyba. Nahláste to prosím správcovi stránky. Ďalšie informácie: